
Так, зі слів керівника Sberbank Private Banking Евгенії Тюрикової, за кілька тижнів січня її підрозділ зафіксував збільшення транзакцій у три рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Першочергово капітал виводився із Швейцарії, Австрії і Великобританії, зауважує видання.
Про схожу тенденцію сповістила і гендиректор "Альфа-Капіталу" Ірина Кривошеєва. На її думку, збільшення обсягу транзакцій пов'язано із санкціями США проти Росії.
Австрійське видання нагадує, що наприкінці січня Мінфін США оприлюднив "кремлівську доповідь" – список із 114 російських політиків і 96 підприємців із оточення Путіна, які в майбутньому можуть опинитися під санкціями.
Таким чином, включення у цей список вже має наслідки для політичної "еліти Росії" та її олігархів, саме тому Кремль хоче репатріювати російські активи.
"Президент Росії Володимир Путін використав момент введення санкцій і ухвалив закон про амністію капіталу, який буде діяти протягом року з початку березня. (...) Кремль хоче побачити майно, яке часто розміщене в різних офшорах," – зазначає автор статті.
З 1 липня 2026 року в країнах Європейського Союзу (ЄС) набувають чинності нові жорсткі митні правила для міжнародних відправлень. За кожне комерційне відправлення та дорогі приватні подарунки запроваджується обов’язковий збір у розмірі 3 євро. Про це п...
На всій території анексованого півострова окупаційна влада запровадила режим "надзвичайної ситуації регіонального характеру", повідомив так званий губернатор Михайло Развожаєв, передають Патріоти України. Це пояснили потребою "розв'язати питання економ...