Хіти тижня. "Сіли у калюжу": На росТБ спробували виправдатися за свого суперробота і знов зганьбилися (відео)

На росТБ звинуватили ЗМІ, в тому числі і українські, в тому, що вони поглумилися над невдалим формулюванням журналіста.

Після скандального сюжету про "найсучаснішого робота" Бориса на технофорумі в Ярославлі, який виявився аніматором в костюмі, на федеральному російському каналі "Росія 24" випустили новий сюжет з назвою "Галас знічев'я: хто ополчився на робота Бориса", передають Патріоти України.

У ньому ведучий звинуватив ЗМІ, в тому числі і українські, в тому, що вони поглумилися над невдалим формулюванням журналіста, який вів репортаж. "Зрозуміло, тему швидко підхопила українська преса і тон цих публікацій вже знущальний", - підкреслює ведучий.

У сюжеті заявляють, що аніматор в костюмі робота проводив на форумі флешмоб для школярів і нібито ніхто не намагався видати його за справжнього робота, а ЗМІ "просто не зрозуміли задум" через "незовсім вдалий художній прийом, який використав кореспондент". "Я був абсолютно впевнений, що, за аналогією з Дідом Морозом, абсолютно точно впізнають аніматора в костюмі", - заявив журналіст, який підготував репортаж з форуму.

Зазначимо, що у коментарях під відео, користувачі пишуть, що в такі виправдання не вірять. "Чергова брехня", "Як убого зіскакуєте", "В черговий раз сіли в калюжу і намагаються виправдатися", - пишуть в коментарях.

Нагадаємо, в репортажі журналіст розповідає, що на форумі у школярів "є можливість подивитися на самих сучасних роботів", а потім показує "робота" Бориса, який знає математику, говорить і навіть вміє танцювати.

В Україні злетіла кількість вакансій: Скільки платять і кому найлегше знайти роботу

субота, 30 вересень 2023, 10:44

В Україні роботодавці опублікували 102748 вакансій. Фактично цей показник досягнув рівня, який був до початку повномасштабної війни. При цьому значно зростає кількість пропозицій для вчителів, передають Патріоти України. Як говориться в даних Wokr,ua, ...

Росія хоче скопіювати валютну модель Китаю, але зазнає невдачі, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 9:14

"Ми обговорюємо це з ЦБ", – додав Решетніков, уточнивши, що його пропозиція "не питання двох курсів" щодо валюти, що було б "надзвичайно шкідливо". Він сказав: "Ми повинні встановити чіткий моніторинг та чітке розуміння того, скільки рублів у нас переб...