Відповідно до них, банки не передають інформацію про угоду з покупцем в податкову службу незалежно від суми покупки.

Крім того, купити валюту тепер можливо і без пред'явлення паспорта громадянина України. Але це не стосується тих випадків, коли сума покупки валюти перевищує 150 тис. грн в еквіваленті, - передають Патріоти України з посиланням на Рoliteka.
Згідно з новими правилами, велику суму іноземної валюти замовити не можна. Клієнт повинен звернутися до відділення банку і купити суму, яка є в наявності в даний момент. Якщо ж вона є недостатньою, необхідно звернутися в інший банк.
Сьогодні в Україні діє безліч нелегальних обмінних пунктів і приватних «міняйл». Тому валюту, звичайно, безпечніше купувати у відділеннях банків, адже при покупці у нелегалів можна дуже «обпектися», ще й сплатити чималий штраф.
Раніше клієнтам-позичальникам купувати валюту можна було тільки через уповноважений банк, що обслуговує кредитний договір. Тепер же клієнт сам вибирає через який банк її купувати. Однак відкривати рахунок в іноземній валюті потрібно в цьому банку.
Крім того, спростили повернення інвестицій і доходів для іноземних інвесторів. Тепер банкам не потрібно чекати підтвердження угод від спеціальної системи на міжбанківському валютному ринку України, щоб проводити взаємні розрахунки за операціями з валютою.
В Україні поменшало випадків шахрайства з платіжними картками – лише 0,0031% (тобто 31 на мільйон) видаткових операцій з картками торік виявилися шахрайськими. Водночас сума завданих в результаті збитків зросла більш ніж на третину і перевищила мільярд...
Державна податкова служба у Київській області пояснила, як змінити групу ФОП або перейти зі спрощеної системи оподаткування на загальну систему, передають Патріоти України. Змінити групу платника єдиного податку можна 1 раз на квартал, але мають бути д...