Хіти тижня. "Все идет по плану": В уряді РФ повідомили, що закінчилися гроші в Резервному фонді

Міністр фінансів Росії заявив, що російська влада "повністю використала кошти резервного фонду, як і було передбачено законом про бюджет".

Фото: РБК-Україна.Міністр фінансів Росії Антон Силуанов попередив, що в Резервному фонді Росії до кінця поточного місяця не залишиться грошей. Про це він заявив в ході засідання уряду РФ, передають Патріоти України.

"У цьому році ми повністю використовуємо кошти резервного фонду, як і було передбачено законом про бюджет", - сказав Силуанов.
Він також зазначив, що Мінфін дещо менше задіє кошти Фонду національного добробуту (ФНБ). За його словами, на 1 січня 2018 року обсяг коштів Фонду складе 3,7 трлн рублів, або трохи більше 4% ВВП.
Резервний фонд Росії був сформований в 2008 році шляхом поділу Стабілізаційного фонду на Резервний фонд і Фонд національного добробуту.

Ляпас Путіну? Час не настав: Лукашенко не захотів переводити Білорусь на єдину валюту з Росією

понеділок, 29 травень 2023, 16:30

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко не захотів переводити країну на єдину валюту з Росією. За словами Лукашенка, це питання "не сьогоднішнього дня". Таку заяву самопроголошений президент Білорусі зробив під час зустрічі з головою центробанку Росії...

Українцям перерахують пенсії через лічені дні: Збільшення може досягти 1200 грн на місяць

понеділок, 29 травень 2023, 15:38

В Україні у червні перерахують виплати працюючим пенсіонерам. Перерахунок відбудеться заднім числом (мав пройти у квітні, але затримався через відсутність статистики). Українці на заслуженому відпочинку, які продовжили працювати, отримають у червні гро...