Хіти тижня. "Ви знаєте як Росія активно захоплює залізниці в інших країнах? Я вам розповім", - аналітик

Схема діє так. У країнах де проводять реформи і де нема зайвих коштів на оновлення власного парку вагонів заходять російські залізничні компанії.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише журналіст Дмитро Вовнянко, передають Патріоти України.

"Росіяни пропонують взяти залізничні перевезення на себе – у них з вагонами все ОК. Потім західні партнери і кредитори починають вимагати приватизації залізниць, бо вони збиткові…

У задачі запитується – хто їх тоді приватизує? Правильно, російські компанії. Що далі? А далі раптом може статися так, що там – вагонів не вистачає, там – залізничне полотно ремонтують, там – робочі страйк оголосили… Коротше раз – і вся залізниця встала. Навіть на пару днів. Це багато?

Ну, аби ви розуміли, дії червоних партизан у війну викликали лише 24% перерв у транспортному сполученні, від загальної кількості перерв. Німці цю шкоду оцінили як нищівну. Зрозуміло?

Але аби склалася ситуація, за якої ринок почнуть опановувати російські перевізники, треба дрібниці – аби залізниця конкретної країни перестала оновлювати вагони і рухомий склад.

А тепер запитання. Лазять українськими залізницями вагони російських компаній? Відповідь – до бісової мами. Ба-більше того, у травні цього року РНБО ПРИМУСИЛА Федеральну вантажну компанію Росії вивести з України свій рухомий склад, і та його, схоже, вивела. Але соррі, на ринку залишилося до фіга вагонів, які належать компаніям з Кіпру, Віргінських островів, та інших офшорок, зв’язок яких з РЖД встановити може лише спеціальне розслідування.

А є в нас сила, яка постійно вставляє палки в колеса Укрзалізниці і тим заважає їй проводити оновлення? Ага, є. Це Міністерство інфраструктури на чолі з міністром Омеляном, яке замість займатися автошляхами і їхніми проблемами (проїдьтеся машиною в напрямку від Полтави до Краснограду), займається вічною війною з Укрзалізницею.

І щойно – здобуло успіх. Голова Укрзалізниці Войцех Балчун таки подав у відставку.

А хто такий Володимир Омелян? А це людина яка керувати інфраструктурою прийшла прямісінько з МЗСу. Де свого часу досягла неймовірних успіхів у вибудовуванні стосунків з РФ.

А ще це людина, яка щойно ледь не зірвала угоду з Ryanair, втягнувши Україну у грандіозний скандал.

Отак. Думайте."

"Думаю, вони глумляться з нас": Представники "ЛНР" принесли як плату за воду 58 тонн монет

середа, 19 лютий 2020, 20:45

Якщо раніше так звана "ЛНР" розраховувалась гривнями, то зараз перейшла на копійки. Раніше вони розраховувалися гривнями, а тепер перейшли на дріб'язок. Мішки з грошима доводиться вручну носити через міст в м. Щастя. Про це в коментарі ЗМІ розповів зас...

Міжбанк: Гривня розтягнулась в неприємному шпагаті

середа, 19 лютий 2020, 19:45

19 лютого Національний банк не змінив офіційний курс нацвалюти щодо "американця", підтвердивши його на рівні 24,44 гривні за долар. Однак це не дуже допомогло, зазначають Патріоти України. Котирування нацвалюти щодо американської на відкритті торгів с...