Хіти тижня. "Ви знаєте як Росія активно захоплює залізниці в інших країнах? Я вам розповім", - аналітик

Схема діє так. У країнах де проводять реформи і де нема зайвих коштів на оновлення власного парку вагонів заходять російські залізничні компанії.

Про це на своїй сторінці у Facebook пише журналіст Дмитро Вовнянко, передають Патріоти України.

"Росіяни пропонують взяти залізничні перевезення на себе – у них з вагонами все ОК. Потім західні партнери і кредитори починають вимагати приватизації залізниць, бо вони збиткові…

У задачі запитується – хто їх тоді приватизує? Правильно, російські компанії. Що далі? А далі раптом може статися так, що там – вагонів не вистачає, там – залізничне полотно ремонтують, там – робочі страйк оголосили… Коротше раз – і вся залізниця встала. Навіть на пару днів. Це багато?

Ну, аби ви розуміли, дії червоних партизан у війну викликали лише 24% перерв у транспортному сполученні, від загальної кількості перерв. Німці цю шкоду оцінили як нищівну. Зрозуміло?

Але аби склалася ситуація, за якої ринок почнуть опановувати російські перевізники, треба дрібниці – аби залізниця конкретної країни перестала оновлювати вагони і рухомий склад.

А тепер запитання. Лазять українськими залізницями вагони російських компаній? Відповідь – до бісової мами. Ба-більше того, у травні цього року РНБО ПРИМУСИЛА Федеральну вантажну компанію Росії вивести з України свій рухомий склад, і та його, схоже, вивела. Але соррі, на ринку залишилося до фіга вагонів, які належать компаніям з Кіпру, Віргінських островів, та інших офшорок, зв’язок яких з РЖД встановити може лише спеціальне розслідування.

А є в нас сила, яка постійно вставляє палки в колеса Укрзалізниці і тим заважає їй проводити оновлення? Ага, є. Це Міністерство інфраструктури на чолі з міністром Омеляном, яке замість займатися автошляхами і їхніми проблемами (проїдьтеся машиною в напрямку від Полтави до Краснограду), займається вічною війною з Укрзалізницею.

І щойно – здобуло успіх. Голова Укрзалізниці Войцех Балчун таки подав у відставку.

А хто такий Володимир Омелян? А це людина яка керувати інфраструктурою прийшла прямісінько з МЗСу. Де свого часу досягла неймовірних успіхів у вибудовуванні стосунків з РФ.

А ще це людина, яка щойно ледь не зірвала угоду з Ryanair, втягнувши Україну у грандіозний скандал.

Отак. Думайте."

Хіти тижня. "Зеніт" - то вже минуле: У КБ "Південне" створюють нову ракету-носій

субота, 21 вересень 2019, 15:00

​Напередодні 28-го Дня Незалежності український флагман ракетобудування КБ «Південне» провів випробування ракети-носія «Циклон-4». Однак це не всі сюрпризи, які готує світу космічна Україна найближчим часом. З кожним роком українська держава потроху по...

Шок для ринку: Долар продовжує падіння до гривні

субота, 21 вересень 2019, 11:07

Ринкові фактори для зміцнення гривні вичерпано, однак потужні гравці все ще грають на пониження, готуючи неминучу хвилю протилежного напрямку. От тільки втрати держбюджету від мита, а також від'ємного сальдо торгового балансу ніхто не повернить. В Укра...