Хіти тижня. Зате пообіцяли побудувати в Сирії аеропорт: Показали вражаючі фото розрухи в Росії

Дотепники стверджують, що страхітливий вигляд аеропортів у РФ - це військова хитрість, яка допомагає відлякати від них солдатів НАТО.

Росіяни собі "аеропорт" вже побудували. Фото: соцмережі.

У мережі показали фотографії розрухи в Росії. Знімки розмістив Vitauskas на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України.

"Росія виділить гроші на будівництво аеропорту в Сирії. А це палата у звичайній російській лікарні, пацієнти якої дуже переживають за долю братської країни. Просто зараз всі вони пішли дивитися по телевізору, як замерзає Україна і розвалюються ЄС і США", - написав він і опублікував фото.

Також користувач розмістив в мережі і фото російських аеропортів, написавши: "Але є для жителів наддержави і хороші новини. Росія виділить гроші на будівництво аеропорту в Сирії".

Також знімками поділився і користувач Twitter Сергій Гур'янов. "Росія виділить гроші на будівництво аеропорту в Сирії. На фото - найбільший російський аеропорт федерального значення в Арктиці - Хатанга", - написав він.

"Все пропало!": МВФ фіксує подальший обвал економіки РФ

середа, 17 липень 2019, 20:29

Зростання російської економіки впирається в санкції і структурні проблеми, для вирішення яких потрібні не вливання з бюджету, а комплексні реформи. Міжнародний валютний фонд знову погіршив прогноз по економіці России втретє за останні дев'ять місяців, ...

Каже, економіка вже може собі дозволити: Гройсман обіцяє великі зарплати

середа, 17 липень 2019, 19:44

За словами глави уряду, середня заробітна плата протягом двох років стане 620 доларів. "Ми спираємося на реальні можливості економіки. Я бачу, що в наступному році мінімальна зарплата буде не 4173, а 5500 грн. Середня зарплата протягом двох років буде...