Хіти тижня. Зате пообіцяли побудувати в Сирії аеропорт: Показали вражаючі фото розрухи в Росії

Дотепники стверджують, що страхітливий вигляд аеропортів у РФ - це військова хитрість, яка допомагає відлякати від них солдатів НАТО.

Росіяни собі "аеропорт" вже побудували. Фото: соцмережі.

У мережі показали фотографії розрухи в Росії. Знімки розмістив Vitauskas на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України.

"Росія виділить гроші на будівництво аеропорту в Сирії. А це палата у звичайній російській лікарні, пацієнти якої дуже переживають за долю братської країни. Просто зараз всі вони пішли дивитися по телевізору, як замерзає Україна і розвалюються ЄС і США", - написав він і опублікував фото.

Також користувач розмістив в мережі і фото російських аеропортів, написавши: "Але є для жителів наддержави і хороші новини. Росія виділить гроші на будівництво аеропорту в Сирії".

Також знімками поділився і користувач Twitter Сергій Гур'янов. "Росія виділить гроші на будівництво аеропорту в Сирії. На фото - найбільший російський аеропорт федерального значення в Арктиці - Хатанга", - написав він.

Європейські країни урізають допомогу біженцям: На що можуть розраховувати українці у Польщі та Чехії

середа, 29 червень 2022, 17:50

Дедалі більше європейських країн змінюють правила перебування та надання допомоги українським біженцям, передають Патріоти України. Причиною є кількість тих, хто користується гостинністю іноземців і періодично робить набіги туди виключно з метою отрим...

Ошуканих - тисячі: Шахраї заробили 100 мільйонів гривень, створивши фальшиві інтернет-сайти урядів України та ЄС

середа, 29 червень 2022, 16:25

В Україні викрили чергову групу аферистів, які наживалися на людях, що намагалися отримати матеріальну допомогу від країн Євросоюзу. Злочинці збагатилися на 100 млн гривень за рахунок коштів переселенців, повідомили в Офісі генпрокурора, передають Патр...