Хіти тижня. Зате пообіцяли побудувати в Сирії аеропорт: Показали вражаючі фото розрухи в Росії

Дотепники стверджують, що страхітливий вигляд аеропортів у РФ - це військова хитрість, яка допомагає відлякати від них солдатів НАТО.

Росіяни собі "аеропорт" вже побудували. Фото: соцмережі.

У мережі показали фотографії розрухи в Росії. Знімки розмістив Vitauskas на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України.

"Росія виділить гроші на будівництво аеропорту в Сирії. А це палата у звичайній російській лікарні, пацієнти якої дуже переживають за долю братської країни. Просто зараз всі вони пішли дивитися по телевізору, як замерзає Україна і розвалюються ЄС і США", - написав він і опублікував фото.

Також користувач розмістив в мережі і фото російських аеропортів, написавши: "Але є для жителів наддержави і хороші новини. Росія виділить гроші на будівництво аеропорту в Сирії".

Також знімками поділився і користувач Twitter Сергій Гур'янов. "Росія виділить гроші на будівництво аеропорту в Сирії. На фото - найбільший російський аеропорт федерального значення в Арктиці - Хатанга", - написав він.

Експерти розповіли, чому українська картопля дорожча за білоруську бульбу

неділя, 15 вересень 2019, 6:25

В Україні вирощують приблизно 18 мільйонів тонн картоплі на рік. З них фізично ми споживаємо 6 мільйонів тонн, ще 6 іде на посівний матеріал та корм для худоби і 6 згниває. Експерти розповіли, що впливає на ціну картоплі та чому велика частина врожаю в...

Хвилююче питання: Коли подешевшає картопля

субота, 14 вересень 2019, 23:27

Професійні господарства ще тільки почали збирати пізні сорти картоплі. Прогнозують гарний врожай. Картопля подорожчала наприкінці минулого сезону. Зараз ціни високі через неврожай на ранні та середні сорти. Це пов'язано з посухою, розповів економіст ін...