Хіти тижня. Зате пообіцяли побудувати в Сирії аеропорт: Показали вражаючі фото розрухи в Росії

Дотепники стверджують, що страхітливий вигляд аеропортів у РФ - це військова хитрість, яка допомагає відлякати від них солдатів НАТО.

Росіяни собі "аеропорт" вже побудували. Фото: соцмережі.

У мережі показали фотографії розрухи в Росії. Знімки розмістив Vitauskas на своїй сторінці в Twitter, передають Патріоти України.

"Росія виділить гроші на будівництво аеропорту в Сирії. А це палата у звичайній російській лікарні, пацієнти якої дуже переживають за долю братської країни. Просто зараз всі вони пішли дивитися по телевізору, як замерзає Україна і розвалюються ЄС і США", - написав він і опублікував фото.

Також користувач розмістив в мережі і фото російських аеропортів, написавши: "Але є для жителів наддержави і хороші новини. Росія виділить гроші на будівництво аеропорту в Сирії".

Також знімками поділився і користувач Twitter Сергій Гур'янов. "Росія виділить гроші на будівництво аеропорту в Сирії. На фото - найбільший російський аеропорт федерального значення в Арктиці - Хатанга", - написав він.

Оце так: Європа збільшила імпорт російського газу - Financial Times

вівторок, 29 листопад 2022, 14:00

На тлі повномасштабного російського вторгнення в Україну Європа збільшила імпорт російського скрапленого газу (СПГ) на 42% порівняно з аналогічним періодом минулого року, передають Патріоти України. Як повідомляє Financial Times, на СПГ з Росії припада...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...