"Клубнику везли из Мексики, судя по цене": У мережі поділилися світлинами з ринку в окупованому Криму

Малину можна придбати за 380 рублів (180 грн), а лохину - за 520 руб. (250 грн).

У окупованому Криму погано і з туристами, і з цінами. Ілюстрація: соцмережі.

У мережі з'явилися свіжі фотографії з анексованого Росією Криму, на яких видно досить високі ціни на сезонні фрукти і ягоди. Знімки опублікувала користувач RoksolanaToday&Крим в Twitter, передають Патріоти України.

"Євпаторія. Кому вітамінчиків? Недорого", - написала вона.

Судячи з фото, кілограм черешні із Бахчисарая продають по 120 рублів (близько 55 гривень), персики - по 55 рублів (близько 25 грн).

При цьому особливо висока ціна на полуницю - 360 рублів (близько 170 грн). У той же час, малину можна придбати за 380 рублів (180 грн), а лохину - за 520 руб. (250 грн).

"Полуницю походу з Мексики привезли, судячи з ціни", "Від жадібності все згниє", - написали в коментарях.

У той же час деякі зазначили, що в минулому році ціни були навіть вище.


Старанному Третьому Рейху не вдалося, куди там недолугому Четвертому: Хроніка руйнування Кримського мосту. Свіже відео

субота, 21 липень 2018, 17:42

Не пройшло і двох місяців від того як Путін урочисто прокатився частково відкритою овобудовою, а перегон на в'їзді до Керчі почав буквально розвалюватися. Що ж буде, якщо воно достоїться до першого потягу, чи перших осінніх штормів, весняного льодоходу?

Хіти тижня. Американська фінансова розвідка виявила $700 млн, які вивезли з України Бойко та інші чиновники, - західні ЗМІ

субота, 21 липень 2018, 17:00

Незважаючи на те, що влада США називала його "предметом публічного розслідування корупції", Бойка ніколи не було визнано винним у скоєнні злочину в Україні. Від 2008 до 2014 року соратники екс-президента Віктора Януковича, що втекли до Росії, виводили ...