
Тарифи на комунальні послуги для жителів Києва в подальшому будуть рости. Про це заявив радник заступника голови Київської міської державної адміністрації та куратор проекту співфінансування енергоефективних заходів в Києві Олексій Тихонов, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
"Тарифи знижуватися не будуть. Всі ми розуміємо, що вони будуть тільки зростати і вплинути на їх стабілізацію або зростання ми просто не можемо. Все, що ми можемо, так це скорочувати споживання послуг. Тобто більш ефективно споживати наші енергоресурси і таким чином скорочувати суми в наших платіжках", - констатував чиновник.
Крім того, він додав, що індивідуальна стратегія енергоспоживання в квартирі не дозволить споживачам економити на платіжках більш ніж 5-6%.
"Як би людина не намагався економити на споживанні послуг, найбільша платіжка прийде за тепло. Тому вся економія, пов'язана зі світлодіодними лампами, вимиканням світла, зменшенням споживання води не призводить до серйозної економії грошей", - резюмував Тихонов.
Як повідомлялося раніше в ЗМІ, українцям будуть нараховувати штрафи за прострочену оплату комунальних послуг. Так, кожен день прострочення для українців коштуватиме 0,1% від суми платіжки.
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...
Пенсіонерам після 70 років держава доплачує щомісяця - але розмір виплати залежить від конкретного віку, і є одна важлива умов. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, переда...