Китай відправив скрепи у нокаут: Піднебесна вирішила, що їй не потрібен дорогий російський газ

Єдина надія Міллера - Китай тепер пішла в небуття, оскільки компанії з Піднебесної не бачать для себе ніякої вигоди в покупці дорогого російського газу.

Російський газ майже нікому не потрібний. Фото: visti.pro.

У Росії переполох - газова компанія-монополіст не знає куди дівати свій газ, адже покупців на нього немає, а розхвалений на вищому рівні контракт із Китаєм приречений на провал. Цю невтішну новину Олексій Міллер вже повідомив російському президенту, розповідає аналітик російського консалтингового агентства RusEnergy Михайло Крутигін. Новину передають Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

Газовий ринок Європи поступово вмирає, оскільки "Газпром" просто не в змозі конкурувати в ціні з норвезькими газодобувними компаніями. Єдина надія Міллера - Китай тепер пішла в небуття, оскільки компанії з Піднебесної не бачать для себе ніякої вигоди в покупці дорогого російського газу.

Відповідно, настільки розрекламований проект газопроводу "Силa Сибіру", який мав постачати газ до Китаю залишається лише мрією піарників Газпрому. За підрахунками аналітиків з Оксфордського інституту енергетичних досліджень Китаю необхідна незначна кількість газу, яка навіть в 2020 році складе 170 млрд. кубометрів.

Експерти підкреслюють, що вже зараз Китай може купити 80 млрд. кубометрів в Туркменістані, а ще 12 млрд закупити у М'янми і перекачати через газопровід, а також ще близько 82 мільярдів перевезти китайськими танкерами для перевезення газу.

Піднебесна відправила Газпром у нокаут своїм небажанням купувати "блакитне паливо" за космічними цінами, як до цього звикла РФ. Китай назвав ціну 260 доларів за тисячу кубометрів. З такою собівартістю видобування газу в Якутії і Іркутської області не окупиться навіть до 2050 року.

Хіти тижня. Податки на взуття, інтернет-посилки, домашніх тварин: "Докатились, бл...: в спасении Великой Руси вся надежда, бл..., на попугайчиков!", - латвійський економіст

вівторок, 17 жовтень 2017, 13:30

Російський бюджет порожніє з космічною швидкістю. У Путіна вигадують дуже "оригінальні" податки, щоб залатати "діру". "Российский бюджет пустеет с космической скоростью. Денег нет от слова "совсем", - пише Сергій Талк на своїй сторінці у "Фейсбуці", пе...

"Решает все солярка": Політолог пояснив, чому КНДР визнала Крим російським

вівторок, 17 жовтень 2017, 9:27

Кремль поставляє Пхеньяну солярку в обхід санкцій. Визнання Пхеньяном Криму російською територією свідчить про те, що Кім Чен Ин не знайшов іншого способу віддячити РФ за дизельне паливо. Про це заявив російський політолог Дмитро Орєшкін, повідомляють ...