Китайська загроза нового покоління: На КремльТБ розповіли про імпортні праски-шпигуни, котрі здатні паралізувати всю Росію (відео)

Російські підприємці стверджують, що виявили в китайській побутовій техніці "чіпи", які здатні шпигувати за своїми власниками та вчиняти диверсії.

Про це повідомляє державний канал "Росія 24". Як наголошується, про "знахідку" повідомили пітерські продавці техніки. "Чіп з мікрофончиком" навіть продемонстрували на прес-конференції. За твердженнями підприємців, техніка з такими чіпами здатна записувати звук, підключатися до незахищених комп'ютерів по бездротових мережах, розсилати спам та віруси, зазначають Патріоти України.

"Ну ладно, після того як "російські вчені" (в лапках, тому що вони вже переплюнули мем "британські вчені"), знайшли закладки в процесорах - я думав, що більше трешу, чаду і ментальної содомії з боку Росії не буде... Але ж ні, помилявся. Зустрічайте - ПРАСКИ-ШПИГУНИ!", - прокоментував відео користувач Facebook під ніком Daniel Rodriguez.


"Как Украина потеряла 4,5 млрд долларов экспорта и 5 тыс. рабочих мест", - експерт

понеділок, 25 березень 2019, 8:42

"1,4 млрд долларов инвестиций. 300 тыс. автомобилей и 4,5 млрд дол экспорта в год. Столько потеряла Украина после того, как Шкода отказалась открывать здесь производство. Вдумайтесь. Это всего один инвестор. Один мог сделать экспорта больше, чем вся У...

Українцям роздадуть по 1205 грн: Кому пощастить

понеділок, 25 березень 2019, 7:24

Пенсіонери в квітні отримають другу частину одноразової доплати до пенсії в розмірі 1205 грн. Про це заявила заступник голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко, повідомляють Патріоти України. За її словами, одноразова доплата до пенсії ...