Китайська загроза нового покоління: На КремльТБ розповіли про імпортні праски-шпигуни, котрі здатні паралізувати всю Росію (відео)

Російські підприємці стверджують, що виявили в китайській побутовій техніці "чіпи", які здатні шпигувати за своїми власниками та вчиняти диверсії.

Про це повідомляє державний канал "Росія 24". Як наголошується, про "знахідку" повідомили пітерські продавці техніки. "Чіп з мікрофончиком" навіть продемонстрували на прес-конференції. За твердженнями підприємців, техніка з такими чіпами здатна записувати звук, підключатися до незахищених комп'ютерів по бездротових мережах, розсилати спам та віруси, зазначають Патріоти України.

"Ну ладно, після того як "російські вчені" (в лапках, тому що вони вже переплюнули мем "британські вчені"), знайшли закладки в процесорах - я думав, що більше трешу, чаду і ментальної содомії з боку Росії не буде... Але ж ні, помилявся. Зустрічайте - ПРАСКИ-ШПИГУНИ!", - прокоментував відео користувач Facebook під ніком Daniel Rodriguez.


Обережно - фальшивки! Нацбанк оприлюднив списки пунктів, де українців кидають на гроші (відео)

четвер, 17 січень 2019, 14:58

Українці все частіше скаржаться на те, що отримують в обмінниках підроблені купюри. І це не дивно, кажуть у Національному банку України, адже багато пунктів обміну працюють без ліцензії, повідомляють Патріоти України. Нещодавно оприлюднили список, у як...

Важлива перемога: Україна почала отримувати перші гроші від "Газпрому"

четвер, 17 січень 2019, 13:15

Андрій Коболєв заявив, що оптимістично налаштований щодо термінів стягнення 2,6 млрд доларів із російського газового монополіста. НАК "Нафтогаз України" вже почав отримувати кошти від російського газового монополіста "Газпрому" щодо рішення Стокгольмсь...