Китайська загроза нового покоління: На КремльТБ розповіли про імпортні праски-шпигуни, котрі здатні паралізувати всю Росію (відео)

Російські підприємці стверджують, що виявили в китайській побутовій техніці "чіпи", які здатні шпигувати за своїми власниками та вчиняти диверсії.

Про це повідомляє державний канал "Росія 24". Як наголошується, про "знахідку" повідомили пітерські продавці техніки. "Чіп з мікрофончиком" навіть продемонстрували на прес-конференції. За твердженнями підприємців, техніка з такими чіпами здатна записувати звук, підключатися до незахищених комп'ютерів по бездротових мережах, розсилати спам та віруси, зазначають Патріоти України.

"Ну ладно, після того як "російські вчені" (в лапках, тому що вони вже переплюнули мем "британські вчені"), знайшли закладки в процесорах - я думав, що більше трешу, чаду і ментальної содомії з боку Росії не буде... Але ж ні, помилявся. Зустрічайте - ПРАСКИ-ШПИГУНИ!", - прокоментував відео користувач Facebook під ніком Daniel Rodriguez.


Сльози скреп: Європа відмовилася від вугілля з РФ, ринок обрушився

понеділок, 24 червень 2019, 20:13

Зараз одна тонна вугілля з РФ з поставкою в Ризі коштує всього 47 доларів, і це є мінімальним показником з червня 2016 року. Вартість російського вугілля в Європі різко обвалилася, досягнувши нижчих показників за останні три роки, повідомляють Патріоти...

Приманка? Росія несподівано дозволила транзит українських товарів

понеділок, 24 червень 2019, 17:58

Росія з 1 липня дозволила транзит українських товарів через свою територію. Президент РФ Володимир Путін вніс правки в указ, підписаний у жовтні 2018-го, повідомляють Патріоти України. Щоправда на товарах мають бути пломби, які використовують технологі...