Китайці профінансують будівництво найбільшої сонячної електростанції в Україні

Нова сонячна електростанція буде розташована поблизу міста Нікополь Дніпропетроської області на території відпрацьованого кар'єру.

Ілюстрація:infa.ua

Китайська компанія China Machinery Engineering Company (CMEC) інвестує 230 млн євро у будівництво найбільшої сонячної електростанції. Про це повідомляє Укрінформ, передають Патріоти України.

Зазначається, що електростанцію побудують до кінця 2018 року у Дніпропетровській області.

"Будівництво Нікопольської СЕС розпочнеться у квітні і буде завершене до кінця 2018 року. Нова сонячна електростанція буде розташована поблизу м. Нікополь Дніпропетроської області на території відпрацьованого кар'єру", - повідомляє українська компанія ДТЕК.

Для будівництва СЕС будуть використані землі, непридатні для ведення сільського господарства. Екологічний ефект від роботи СЕС полягатиме у скороченні викидів СО2 в атмосферу на 300 тис тонн на рік.

"Нікопольська сонячна електростанція стане найбільшим генеруючим об'єктом геліоенергетики в Україні та Європі. Спільна робота ДТЕК і СМЕС буде прикладом співпраці для інших українських і китайських компаній", - прокоментував голова правління СМЕС Чжан Чун.

Виготовляють у тому числі для України: У Латвії горить завод із виробництва безпілотників (відео)

вівторок, 7 лютий 2023, 19:14

У Латвії, в місті Марупе сталася масштабна пожежа на підприємстві з виробництва безпілотних літальних апаратів Edge Autonomy, який виготовляє дрони в тому числі для України. В результаті загоряння утворилося сильне задимлення, інформують Патріоти Украї...

У частини українців можуть забрати субсидії: Кому загрожує і що треба знати

вівторок, 7 лютий 2023, 17:50

Частину одержувачів субсидії українців можуть позбавити цієї допомоги. Для цього існує 2 приводи: приховування реальних доходів та тривала несплата комунальних платежів, передають Патріоти України. При цьому, як пояснили в Пенсійному фонді, якщо порушн...