Китайська компанія China Machinery Engineering Company (CMEC) інвестує 230 млн євро у будівництво найбільшої сонячної електростанції. Про це повідомляє Укрінформ, передають Патріоти України.
Зазначається, що електростанцію побудують до кінця 2018 року у Дніпропетровській області.
"Будівництво Нікопольської СЕС розпочнеться у квітні і буде завершене до кінця 2018 року. Нова сонячна електростанція буде розташована поблизу м. Нікополь Дніпропетроської області на території відпрацьованого кар'єру", - повідомляє українська компанія ДТЕК.
Для будівництва СЕС будуть використані землі, непридатні для ведення сільського господарства. Екологічний ефект від роботи СЕС полягатиме у скороченні викидів СО2 в атмосферу на 300 тис тонн на рік.
"Нікопольська сонячна електростанція стане найбільшим генеруючим об'єктом геліоенергетики в Україні та Європі. Спільна робота ДТЕК і СМЕС буде прикладом співпраці для інших українських і китайських компаній", - прокоментував голова правління СМЕС Чжан Чун.
Киргизстан зіткнувся з дефіцитом бензину марок Аі-95 та Аі-98 через обмеження постачання з Росії та сезонного зростання попиту, передають Патріоти України з посиланням на The Moscow Times. Голова Асоціації нафтотрейдерів Канатбек Ешатов зазначив, що не...
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...