Мало їм невдоволень: У Путіна заговорили про скасування державних пенсій

В'ячеслав Володін також не відкидає, що можуть зменшитися і звичайні пенсії.
В'ячеслав Володін. Фото: duma.gov.ru.

Державні пенсії в Росії можуть скасувати. Про це 11 серпня на зустрічі із жителями Саратова повідомив голова Держдуми РФ В'ячеслав Володін, інформують Патріоти України із посиланням на місцеве видання fn-volga.ru.

"У нас із вами державна пенсійна система має дефіцит, у ній ось така діра, і за рахунок бюджету її наповнюють. Будуть у нас далі державні пенсії чи ні – це теж питання, тому що бюджет став дефіцитним", – заявив він.

Чиновник також не відкидає, що можуть зменшитися і звичайні пенсії. Одна з учасниць зустрічі з ним заявила, що не доживе до пенсії. "Як це, не доживете? А спортивний майданчик для кого? Не доживуть вони! Наше завдання – не тільки дожити, але і пережити!" – сказав Володін.

19 липня Держдума РФ схвалила у першому читанні законопроект про пенсійну реформу, що передбачає підвищення пенсійного віку. З 450 депутатів документ підтримало 328 (усі – з "Единой России"), проти виступило 104 (із КПРФ, ЛДПР і "Справедливой России"), ніхто не утримався, 18 парламентаріїв не брали участі у голосуванні. Поправки до другого читання законопроекту прийматимуть до 24 вересня. Згідно з ініціативою уряду РФ, вік виходу на пенсію для чоловіків піднімуть із 60 до 65 років (до 2028 року), для жінок – із 55 до 63 років (до 2034). Реформа має стартувати у 2019 році.

Тролінг регулятора, котрий "набиває кишені": НБУ проілюстрував зміцнення гривні карикатурою

вівторок, 10 грудень 2019, 23:15

Національний банк пояснив зміцнення курсу гривні переходом від фіксованого курсу до плаваючого, в якому курс відповідає реальному стану економіки, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу Нацбанку. "Валютний режим до 2015 року по суті п...

Відповідає всім вимогам ЄС: “Гуцульська овеча бриндзя” стала зареєстрованим брендом

вівторок, 10 грудень 2019, 20:40

Міністерство розвитку економіки зареєструвало географічну назву «Гуцульська овеча бриндзя». Цей сир став першим українським продуктом, який отримав свідоцтво про реєстрацію географічного зазначення, яке відповідає вимогам ЄС. Свідоцтво було видане відп...