Мінфін США дозволив Дерипасці залишити собі приблизно 40% акцій En+, - західні ЗМІ

Зазвичай Вашингтон готовий зняти санкції, якщо частка того, хто потрапив під обмежувальні заходи, буде значно нижчою від 50%.

Олег Дерипаска. Фото: ЕРА.

Із компанії En+ російського мільярдера Олега Дерипаски можуть зняти санкції навіть у тому разі, якщо у власності мільярдера залишиться частка 40%. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на урядове джерело, передають Патріоти України.

Слід зазначити, що міністерство фінансів США наполягало на значно вагомішому скороченні частки осіб, які потрапили під санкції в їхніх компаніях. Зазвичай Вашингтон готовий зняти санкції, якщо частка того, хто потрапив під обмежувальні заходи, буде значно нижчою від 50%.

Зараз частка Дерипаски в En+ становить приблизно 66%. У випадку з російським мільярдером американська влада готова піти на поступки. 6 квітня Вашингтон оголосив про санкції проти 24 російських бізнесменів і високопосадовців, а також низки компаній. До списку, окрім Дерипаски, потрапило вісім пов'язаних із ним підприємств.

Обмежувальні заходи вплинули на всю бізнес-імперію мільярдера, оскільки вона має глобальне охоплення і співпрацює з великими транснаціональними корпораціями. Дерипаска заявив, що підстави для занесення його до санкційного списку США є "безпідставними, смішними й абсурдними".

27 квітня бізнесмен скоротив свою частку в En+. 18 травня він покинув раду директорів цієї компанії і "Русалу". Такі дії є частиною плану з виходу з-під американських обмежувальних заходів.

Дефіцит на професіоналів: Експерти розповіли, кому пропонують найвищі зарплати в Україні

неділя, 28 травень 2023, 17:28

Найбільшим попитом на українському ринку праці в 2023 році користуються кваліфіковані кадри. Роботодавці змагаються за професіоналів із досвідом та пропонують їм високі зарплати, передають Патріоти України. Які зарплати. Середній рівень зарплати цієї в...

США уникли катастрофічного дефолту - президент Байден

неділя, 28 травень 2023, 14:54

Президент США Джо Байден досягнув принципової домовленості з Конгресом щодо підвищення ліміту держборгу, що дозволить країні нівелювати загрозу дефолту. Про це повідомляє пресслужба Білого дому, передають Патріоти України. Зазначається, що Байден і спі...