
Із компанії En+ російського мільярдера Олега Дерипаски можуть зняти санкції навіть у тому разі, якщо у власності мільярдера залишиться частка 40%. Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на урядове джерело, передають Патріоти України.
Слід зазначити, що міністерство фінансів США наполягало на значно вагомішому скороченні частки осіб, які потрапили під санкції в їхніх компаніях. Зазвичай Вашингтон готовий зняти санкції, якщо частка того, хто потрапив під обмежувальні заходи, буде значно нижчою від 50%.
Зараз частка Дерипаски в En+ становить приблизно 66%. У випадку з російським мільярдером американська влада готова піти на поступки. 6 квітня Вашингтон оголосив про санкції проти 24 російських бізнесменів і високопосадовців, а також низки компаній. До списку, окрім Дерипаски, потрапило вісім пов'язаних із ним підприємств.
Обмежувальні заходи вплинули на всю бізнес-імперію мільярдера, оскільки вона має глобальне охоплення і співпрацює з великими транснаціональними корпораціями. Дерипаска заявив, що підстави для занесення його до санкційного списку США є "безпідставними, смішними й абсурдними".
27 квітня бізнесмен скоротив свою частку в En+. 18 травня він покинув раду директорів цієї компанії і "Русалу". Такі дії є частиною плану з виходу з-під американських обмежувальних заходів.
ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...