МВФ виніс нове рішення щодо боргу Януковича

$3 млрд, якими Путін "купив" відмову Януковича від підписання Угоди про асоціацію України з ЄС, визнані організацією офіційним, а не комерційним боргом.

Ілюстрація:dt.ua Рада директорів МВФ визнала офіційний статус російського боргу України на $ 3 млрд, наданого в грудні 2013 року. Про це йдеться в прес-релізі МВФ, передають Патріоти України.

"16 грудня 2015 року Рада директорів вирішила, що претензії за євробондами на $ 3 млрд, які випущені Україною 24 грудня 2013 року і знаходяться у Фонді національного добробуту (ФНБ) Росії, - офіційні претензії для цілей політики Фонду відносно прострочених платежів офіційним двостороннім кредиторам", - йдеться в повідомленні.

МВФ вказав, що, за оцінкою його фахівців, "претензії по даному випуску євробондів носять офіційний характер", оскільки ці бонди, по-перше, "знаходяться в ФНБ, що чинний від імені російського уряду", а по-друге, "виникають з угоди, в рамках якої ФНБ від імені російського уряду надавав фінансування Україні ".

Це означає, що МВФ визнав борг державним, а не комерційним. Крім того, у звіті МВФ повідомляється, що "в даний момент Україна не має прострочених платежів офіційним кредиторам".

Як повідомлялося раніше 8 грудня МВФ дозволив кредитування держав, у яких є прострочена заборгованість перед офіційними кредиторами.

Генератор позитивних новин: Зеленський з пафосом відкрив міст через Дніпро в Запоріжжі та привітав українців з Днем Соборності

субота, 22 січень 2022, 18:33

Президент Володимир Зеленський відкрив добудований міст через Дніпро в Запоріжжі і привітав українців з Днем Соборності. Відповідне відео він опублікував у Instagram, зазначають Патріоти України. . Як повідомляє прес-служба президента, у Запоріжжі...

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод