На зустріч сотні за долар: Центробанк РФ оголосив про подальше знецінення рубля

Найближча мета рубля - відмітка в 70.

Ілюстрація:Контракты

У понеділок курс долара в Росії продовжить обвал через нові санкції, вважають аналітики. Ймовірно з вівторка його спробують стабілізувати і він зупиниться на позначці 67-69. Про це йдеться на сайті Русский еврей, передають Патріоти України.

Також навряд чи рубль врятують високі ціни на нафту, тим більше, що вони протримаються також недовго. Найближча мета рубля - відмітка в 70. У той же час аналітик Степан Демура вважає, що не варто очікувати сильних коливань ще 2-3 місяці, і навряд чи курс долара досягне 80 в зазначений період.

"Тиждень був бадьорий. Хто міг і хотів заробити - заробив. Найближчі місяці 2-3 будуть спокійними на міжнародній арені"- зазначив Демура.

Раніше повідомлялося, що новий санкційний пакет торкнеться ще кількох російських чиновників і олігархів, а також роботи з російськими банками. Ймовірно будуть посилені обмеження на кредитні операції з РФ і обслуговування державного боргу.

Рубль відновив зниження на Московській біржі в п'ятницю на новинах з Державної Думи, де був підготовлений законопроект про відповідні санкції проти США. Законопроект, підписи під яким поставили спікер В'ячеслав Володін і керівники всіх чотирьох фракцій, передбачає обмеження на ввезення до Росії американського продовольства, ліків, програмного забезпечення, технологій, обмеження на роботу в країні американських фахівців і припинення міжнародного співробітництва в атомній енергетиці, галузі ракетних двигунів та авіабудуванні.

Пік пройдено? - Нацбанк почав знижувати курси долара і євро

вівторок, 23 червень 2026, 22:18

Національний банк України зміцнив курс гривні відносно долара і євро. Про це свідчать дані на сайті регулятора у вівторок, 23 червня, передають Патріоти України. Так, офіційний курс долара у вівторок становитиме 44,8819 гривень (-0,0274). У свою чергу ...

Графіки повернуться? В Україні фіксують дефіцит електроенергії через спеку

вівторок, 23 червень 2026, 22:14

В Україні вже фіксуються перші ознаки так званого “сезону літніх відключень” електроенергії. У низці районів Києва 22 червня відбулися аварійні знеструмлення, що знову актуалізувало питання стабільності енергосистеми в умовах спеки, передають Патріоти ...