НБУ задоволено потирає руки: МВФ знов усміхнувся Україні

Тепер рішення про третій перегляд програми залежить виключно від фонду, а не від українців.

МВФ скоро виділить українцям гроші? Фото: Факти - ICTV.

Національний банк заявляє, що Міжнародний валютний фонд схвалив його оновлені макропрогнози. Про це повідомив директор департаменту монетарної політики і економічного аналізу Сергій Ніколайчук, передають Патріоти України із посиланням на "Українські Новини".

"Ми надали свої економічні оцінки МВФ щодо блокади Донбасу, обговорювали ці цифри з експертами фонду. Вони погодилися з нашими оцінками і взяли за основу", - сказав він. Ніколайчук нагадав, що програма МВФ базується на макроекономічних прогнозах, проте 3-й перегляд програми співпраці не брав до уваги ефект блокади Донбасу.

У зв'язку з цим МВФ попросив про надання оновлених макропрогнозів і переніс розгляд траншу для України. Пізніше Ніколайчук повідомив, що тепер рішення про третій перегляд програми залежить виключно від фонду.

"Ми дуже на це (на якнайшвидший розгляд МВФ українського питання) розраховуємо, тепер м'яч на стороні МВФ. Винесення рішення на борд (рада директорів) залежить від бюрократичних перепон фонду", - додав Ніколайчук.

Хіти тижня. Ось вам і Росія: Кримські моряки скаржаться на злу долю

понеділок, 22 жовтень 2018, 1:00

У Криму моряки поскаржилися на серйозні проблеми через окупацію. Крюїнгові компанії, які здійснюють діяльність з набору моряків на морські судна, відмовляються приймати на роботу моряків із окупованого Криму, інформують Патріоти України. "З документами...

Зовсім погано в "угорському королівстві": На сусідню державу насунулось справжнє екологічне лихо (фото)

неділя, 21 жовтень 2018, 23:42

Плодородна Паннонія перетворюється на сухий степ. Лихо перевищує екологічну катастрофу 72-річної давнини. Рівень Дунаю в Будапешті досяг мінімуму за останній 71 рік. Через рекордно низький рівень води в Дунаї українські судна не можуть повернутися додо...