Незабаром: Стало відомо, коли електромобілі будуть коштувати дешевше бензинових моделей

Зниження ціни відбудеться за рахунок здешевшання акумуляторів, вартість яких на сьогодні становить половину вартості авто.

Фото: businessua.com

За рахунок радикального зниження вартості акумуляторів до 2025 року електромобілі будуть коштувати дешевше бензинових моделей. Про це пише Bloomberg, повідомляють Патріоти України.

Згідно з прогнозом експертів, електромобілі будуть коштувати дешевше звичних бензиново-дизельних моделей.

Як зазначається, тоді середня вартість електромобіля опуститься нижче позначки в 30 тис. доларів і продовжить знижуватися до рівня 26 тис. доларів до 2030 року.

Відзначимо, що за підсумками 2016 року в Bloomberg оцінили середню вартість електромобіля на рівні 43 тис. доларів, тоді як звичний автомобіль коштував приблизно 28 тис. доларів.

Судячи з того ж прогнозу, вартість традиційних автомобілів після 2025 року буде рости до позначки 30 тис. доларів і вище (у тому числі через більш суворі вимоги до рівня шкідливих викидів), а не знижуватися, в спробах конкурувати з електромобілями.

У дослідженні Bloomberg New Energy Finance відзначили, що настільки помітне падіння вартості має відбутися за рахунок зниження ціни акумуляторів, які на даний момент складають приблизно половину вартості електромобіля.

За даними прогнозу, у проміжку між 2016 і 2030 роком вартість акумуляторів для електроомобілей повинна впасти на 77% завдяки активному розвитку сегменту, розробці нових технологій і більшому обсягу виробництва.

Представники Renault виявилися ще більш сміливими в подібних прогнозах - за їхніми даними цінники на звичайні і електричні автомобілі зрівняються вже на початку 2020 років.

Рф змушена перенести "референдуми" в ОРДЛО: британська розвідка підтверджує дані місцевих сил спротиву.

вівторок, 16 серпень 2022, 22:52

Це не перший випадок, коли інсайди західних розвідок щодо ситуації на сході України фактично мають українське походження або підтверджують дані українських джерел. У міноборони Великобританії з посиланням на дані розвідки повідомили, що росія перебуває...

Модель "10-10-10": В Україні готують радикальну податкову реформу

вівторок, 16 серпень 2022, 21:14

Заступник керівника Офісу президента Ростислав Шурма повідомив про обговорення концепції радикальної податкової реформи "10-10-10". Вона передбачає зменшення ставки основних податків до 10% – з посиленням контролю за їхньою сплатою. Про це він розповів...