Незабаром: Стало відомо, коли електромобілі будуть коштувати дешевше бензинових моделей

Зниження ціни відбудеться за рахунок здешевшання акумуляторів, вартість яких на сьогодні становить половину вартості авто.

Фото: businessua.com

За рахунок радикального зниження вартості акумуляторів до 2025 року електромобілі будуть коштувати дешевше бензинових моделей. Про це пише Bloomberg, повідомляють Патріоти України.

Згідно з прогнозом експертів, електромобілі будуть коштувати дешевше звичних бензиново-дизельних моделей.

Як зазначається, тоді середня вартість електромобіля опуститься нижче позначки в 30 тис. доларів і продовжить знижуватися до рівня 26 тис. доларів до 2030 року.

Відзначимо, що за підсумками 2016 року в Bloomberg оцінили середню вартість електромобіля на рівні 43 тис. доларів, тоді як звичний автомобіль коштував приблизно 28 тис. доларів.

Судячи з того ж прогнозу, вартість традиційних автомобілів після 2025 року буде рости до позначки 30 тис. доларів і вище (у тому числі через більш суворі вимоги до рівня шкідливих викидів), а не знижуватися, в спробах конкурувати з електромобілями.

У дослідженні Bloomberg New Energy Finance відзначили, що настільки помітне падіння вартості має відбутися за рахунок зниження ціни акумуляторів, які на даний момент складають приблизно половину вартості електромобіля.

За даними прогнозу, у проміжку між 2016 і 2030 роком вартість акумуляторів для електроомобілей повинна впасти на 77% завдяки активному розвитку сегменту, розробці нових технологій і більшому обсягу виробництва.

Представники Renault виявилися ще більш сміливими в подібних прогнозах - за їхніми даними цінники на звичайні і електричні автомобілі зрівняються вже на початку 2020 років.

В Україні заплановано підвищення зарплат: Названо найбільш високооплачувані професії у 2023 році

четвер, 23 березень 2023, 18:48

Стан економіки України залишає бажати кращого, що насамперед пов'язане із веденням повномасштабної війни. Вакансій поменшало, як і компаній, які залишилися на ринку. Проте роботодавці все ж готові підвищити зарплати 2023 року деяким фахівцям, передають...

Українці можуть почати отримувати пенсію достроково: Кому варто розраховувати

четвер, 23 березень 2023, 18:24

Деякі українці можуть достроково вийти на пенсію. Для цього вони мають виконати всі необхідні умови, передбачені законодавством – зокрема, відпрацювати на шкідливих виробництвах. Про це повідомили у Пенсійному фонді. Там зазначили, передає "На пенсії",...