"Нові санкції проти РФ можна порівняти з оголошенням війни" - глава крупного російського банку

Банкір вважає божевіллям введення економічних санкцій щодо осіб, близьких до президента Росії Володимира Путіна.

Голова VTB Андрій Костін. Фото:interfax.ru

Глава російського банку "ВТБ" Андрій Костін порівняв нові західні антиросійські санкції з оголошенням війни. Про це він сказав в кулуарах Всесвітнього економічного форуму в Давосі, передають Патріоти України з посиланням на Financial Times.

"Я не бачу причин, за якими після цього російський посол повинен буде залишитися у Вашингтоні, або американський посол повинен буде купатися в холодній воді в Москві", - зазначив Костін.

За його словами, зараз в Європі зростає загроза військового конфлікту. Він вважає, що країни почали нову гонку озброєнь, від якої виграють "тільки генерали і ті, хто виробляє зброю". Костін відзначив, що якщо це і не призведе до ядерної війни, то "ще більше зіпсує відносини між Москвою і Вашингтоном".

"Хто знає, що станеться в Сирії, чи в Прибалтиці, чи в Чорному морі, де у вас є американські військові кораблі. Чим більше у вас зброї, тим більше підстав вважати, що може просто випадково статися спалах", - заявив глава ВТБ.

Також банкір назвав божевіллям введення економічних санкцій щодо осіб, близьких до президента Росії Володимира Путіна.

"Будь-які списки - ну що це таке? Визначати бізнесменів, які близькі до Путіна, чи далекі? Путін - законно обраний президент великої країни, і санкції за принципом близькості, дружби - це безумство. Іншого сказати не можу", - заявив глава ВТБ.

Хіти тижня. Майбутнє "ПриватБанку": Економіст розповів українцям, до чого готуватися (відео)

четвер, 23 травень 2019, 11:00

Євген Невмержицький наголосив, що зараз фінансовій системі України нічого не загрожує. Рішення суду про денаціоналізацію ПриватБанку жодним чином не позначиться на фінансовій стабільності України і заощадженнях вкладників. Про це заявив економіст Євген...

Монетизація по-новому: У кого з українців відберуть субсидію готівкою

четвер, 23 травень 2019, 9:48

З травня для українців, які отримують субсидії на оплату компослуг, почалося переоформлення держдопомоги на літній (не опалювальний) сезон, який триватиме до 1 жовтня, повідомляють Патріоти України. Як роз'яснило Мінсоцполітики, її перепризначать тим, ...