"Нові санкції проти РФ можна порівняти з оголошенням війни" - глава крупного російського банку

Банкір вважає божевіллям введення економічних санкцій щодо осіб, близьких до президента Росії Володимира Путіна.

Голова VTB Андрій Костін. Фото:interfax.ru

Глава російського банку "ВТБ" Андрій Костін порівняв нові західні антиросійські санкції з оголошенням війни. Про це він сказав в кулуарах Всесвітнього економічного форуму в Давосі, передають Патріоти України з посиланням на Financial Times.

"Я не бачу причин, за якими після цього російський посол повинен буде залишитися у Вашингтоні, або американський посол повинен буде купатися в холодній воді в Москві", - зазначив Костін.

За його словами, зараз в Європі зростає загроза військового конфлікту. Він вважає, що країни почали нову гонку озброєнь, від якої виграють "тільки генерали і ті, хто виробляє зброю". Костін відзначив, що якщо це і не призведе до ядерної війни, то "ще більше зіпсує відносини між Москвою і Вашингтоном".

"Хто знає, що станеться в Сирії, чи в Прибалтиці, чи в Чорному морі, де у вас є американські військові кораблі. Чим більше у вас зброї, тим більше підстав вважати, що може просто випадково статися спалах", - заявив глава ВТБ.

Також банкір назвав божевіллям введення економічних санкцій щодо осіб, близьких до президента Росії Володимира Путіна.

"Будь-які списки - ну що це таке? Визначати бізнесменів, які близькі до Путіна, чи далекі? Путін - законно обраний президент великої країни, і санкції за принципом близькості, дружби - це безумство. Іншого сказати не можу", - заявив глава ВТБ.

Made In Ukraine: "Укрзалізниця" показали нові вагони з душем та пеленальними столиками

п’ятниця, 22 березень 2019, 20:51

Примітно, що українські чиновники розщедрились не з власної ініціативи, а на вимогу європейських партнерів, через програму обміну вагонами в процесі циркуляції погодженими маршрутами. "Не тільки купе, СВ, але і вагони для міжнародного сполучення габари...

Перший у Європі: Поляки випробують надлегкий реактивний літак

п’ятниця, 22 березень 2019, 20:21

Наразі у світі промислово випускаються тільки чотири марки надлегких реактивних літаків. При швидкості 700 км на годину Flaris LAR01 в змозі подолати відстань у 2 500 км. Компанія Metal Master отримала дозвіл авіаційної влади своєї країни на проведення...