Новий антирекорд гривні: У НБУ пояснили, чому падає нацвалюта

12 січня офіційний курс становив 34,18 гривні щодо євро та 28, 44 грн щодо долара.

Фото: ЗМІ

Нинішнє падіння гривні в Україні пов’язане, в першу чергу, із сезонними коливаннями. Про це заявив заступник глави Національного банку України Олег Чурій, повідомляють Патріоти України.

За його словами, після переходу України на плаваючий обмінний курс гривні в 2015 році на валютному ринку спостерігається сезонність – вже третій рік поспіль в перші місяці року зростає попит на валюту, в тому числі з боку імпортерів, які формують запаси товарів на новий рік.

"Одночасно знижуються надходження валюти, в тому числі з боку аграріїв, які зазвичай протягом року забезпечують близько половини пропозиції валюти на міжбанківському ринку. Як наслідок, на початку кожного року тимчасово посилюється девальваційний тиск на курс гривні", – вважає Чурій.

Не дайте себе обдурити: Українців попередили про новий вид шахрайства з картками

понеділок, 22 січень 2018, 13:24

В Україні шахраї почали вдаватись до нового виду шахрайства, коли зловмисники вдають з себе працівників мерії, пропонують людям оформити "соціальні картки знижок" і таким чином намагаються отримати доступ до банківського рахунку. Про це пише видання "Д...

"Борг Януковича": Стало відомо, як просувається розгляд справи в британському суді

понеділок, 22 січень 2018, 12:47

Апеляційний суд Англії сьогодні, 22 січня 2018 року, розпочинає розгляд справи про борг України перед Росією на $3 млрд (так званий «борг Януковича»), повідомляють Патріоти України. Колегія з трьох суддів планує засідати чотири-п'ять днів, проте рішенн...