Новий антирекорд гривні: У НБУ пояснили, чому падає нацвалюта

12 січня офіційний курс становив 34,18 гривні щодо євро та 28, 44 грн щодо долара.

Фото: ЗМІ

Нинішнє падіння гривні в Україні пов’язане, в першу чергу, із сезонними коливаннями. Про це заявив заступник глави Національного банку України Олег Чурій, повідомляють Патріоти України.

За його словами, після переходу України на плаваючий обмінний курс гривні в 2015 році на валютному ринку спостерігається сезонність – вже третій рік поспіль в перші місяці року зростає попит на валюту, в тому числі з боку імпортерів, які формують запаси товарів на новий рік.

"Одночасно знижуються надходження валюти, в тому числі з боку аграріїв, які зазвичай протягом року забезпечують близько половини пропозиції валюти на міжбанківському ринку. Як наслідок, на початку кожного року тимчасово посилюється девальваційний тиск на курс гривні", – вважає Чурій.

Хіти тижня. Ракети Трампа завдають нищівного удару по російському рублю: Чого чекати росіянам

неділя, 22 квітень 2018, 14:20

Тиждень для російської валюти видався дуже напруженим: курс долара піднімався на чотири рубля за пару днів торгів. Частина банків зафіксувала збільшення попиту на валюту. Однією з головних причин падіння курсу рубля на цьому тижні стало розширення санк...

Найбільш недооцінена валюта у світі: Експерти очікують, що гривня може різко револьвувати до долара

неділя, 22 квітень 2018, 5:45

Реальна вартість долара - 10 гривень, вважають експерти. Уже в найближчому майбутньому долар в Україні може різко подешевшати, повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель. Сировинні ринки ростуть, а разом з ними і доходи від експорту. Ук...