Очистити планету з прибутком: У США почнуть переробляти сміття в електрику

Дослідницька лабораторія ВПС США запланувала проведення випробування з переробки сміття в синтез-газ, який дозволить виробляти електрику.

У США почнуть переробляти сміття в електрику. Ілюстрація: facepla.net.

Нинішнього літа дослідна лабораторія ВПС США запланувала проведення випробування з переробки сміття в синтез-газ, який дозволить виробляти електрику. Випробування нової установки будуть проведені на об'єднаній базі «Перл-Харбор - Хікем», передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Дана машина допоможе переробити пластмасу, деревину. Система в силах переробити в день до десяти тонн сміття, конвертувавши його в 300 кіловат електроенергії. Такої кількості вистачить, щоб забезпечити енергією близько ста будинків. Тестування конструкції заплановано на літо.

Вартість проекту склала близько 6,8 мільйона американських доларів. Майже половину витрат надав Гавайський центр передових транспортних технологій. Після налагодження фахівцями буде проведена оцінка результативності апарату. Потім вирішиться питання про чисельність і підключення приладів до місцевої енергомережі.

У втіленні проекту зацікавлена гавайська влада. На даний момент влада займається реалізацією задуманої схеми. Планується в 2045 року повністю перевести все енергопостачання на "зелену енергетику".

Важливо: Субсидії українцям знову рахуватимуть по-новому

понеділок, 21 серпень 2017, 14:12

Змінилися норми споживання газу. Крім того, враховуватимуть цьогорічні доходи громадян. Уряд вніс зміни до програми житлових субсидій. Соціальний стан громадян адаптовано до дати призначення субсидії та наближено соціальні нормативи газу до реального с...

Інвестор йде в Україну: Стало відомо, хто збудує сонячні електростанції на Одещині

понеділок, 21 серпень 2017, 8:40

Проекти планують реалізувати відразу в кількох областях - Одеській, Миколаївській і Херсонській. Китайська державна компанія CCЕC (China National Complete Engineering Corporation) і приватна компанія GCL (Golden Concord Holdings Limited) підписали прот...