Очистити планету з прибутком: У США почнуть переробляти сміття в електрику

Дослідницька лабораторія ВПС США запланувала проведення випробування з переробки сміття в синтез-газ, який дозволить виробляти електрику.

У США почнуть переробляти сміття в електрику. Ілюстрація: facepla.net.

Нинішнього літа дослідна лабораторія ВПС США запланувала проведення випробування з переробки сміття в синтез-газ, який дозволить виробляти електрику. Випробування нової установки будуть проведені на об'єднаній базі «Перл-Харбор - Хікем», передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Дана машина допоможе переробити пластмасу, деревину. Система в силах переробити в день до десяти тонн сміття, конвертувавши його в 300 кіловат електроенергії. Такої кількості вистачить, щоб забезпечити енергією близько ста будинків. Тестування конструкції заплановано на літо.

Вартість проекту склала близько 6,8 мільйона американських доларів. Майже половину витрат надав Гавайський центр передових транспортних технологій. Після налагодження фахівцями буде проведена оцінка результативності апарату. Потім вирішиться питання про чисельність і підключення приладів до місцевої енергомережі.

У втіленні проекту зацікавлена гавайська влада. На даний момент влада займається реалізацією задуманої схеми. Планується в 2045 року повністю перевести все енергопостачання на "зелену енергетику".

Труни на колесах: Коли маршрутки зникнуть з українських доріг?

неділя, 22 липень 2018, 9:05

У цивілізованих країнах людей перевозять автобуси. Забиті народом бусики зі стоячими пасажирами - це азіатчина. Необхідно відмовлятися від маршруток, заявив Денис Казанський у свїй стрічці на Facebook, інформують Патріоти України. Квітень цього року – ...

Хіти тижня. Екологічна катастрофа: Наслідки посухи в Криму показали з космосу (фото)

неділя, 22 липень 2018, 4:00

Дії РФ свідчать про те, що держава-окупант не зацікавлена в розвитку півострова з його природним потенціалом. Її безвідповідальність призводить до невідворотної шкоди навколишньому середовищу і збитків для місцевого населення. Окупований Крим за два ро...