Очистити планету з прибутком: У США почнуть переробляти сміття в електрику

Дослідницька лабораторія ВПС США запланувала проведення випробування з переробки сміття в синтез-газ, який дозволить виробляти електрику.

У США почнуть переробляти сміття в електрику. Ілюстрація: facepla.net.

Нинішнього літа дослідна лабораторія ВПС США запланувала проведення випробування з переробки сміття в синтез-газ, який дозволить виробляти електрику. Випробування нової установки будуть проведені на об'єднаній базі «Перл-Харбор - Хікем», передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Дана машина допоможе переробити пластмасу, деревину. Система в силах переробити в день до десяти тонн сміття, конвертувавши його в 300 кіловат електроенергії. Такої кількості вистачить, щоб забезпечити енергією близько ста будинків. Тестування конструкції заплановано на літо.

Вартість проекту склала близько 6,8 мільйона американських доларів. Майже половину витрат надав Гавайський центр передових транспортних технологій. Після налагодження фахівцями буде проведена оцінка результативності апарату. Потім вирішиться питання про чисельність і підключення приладів до місцевої енергомережі.

У втіленні проекту зацікавлена гавайська влада. На даний момент влада займається реалізацією задуманої схеми. Планується в 2045 року повністю перевести все енергопостачання на "зелену енергетику".

Хіти тижня. Важливо: В Україні з Нового року дешевшає розмитнення авто

середа, 13 грудень 2017, 16:00

Мінекономрозвитку опублікувало таблицю з рівнем ставок для розмитнення авто з бензиновими, дизельними та електричними двигунами. Мінекономрозвитку опублікувало таблицю, яка регламентує рівень ставок ввізного мита України, тобто розмитнення автомобілів....

У Кабміні анонсували нове підвищення пенсій в Україні: Стали відомі всі подробиці

середа, 13 грудень 2017, 15:51

Виплати виростуть для 550 тис. військових пенсіонерів. Механізм буде аналогічний тому, що був введений восени для більшості українських пенсіонерів. Пенсії військових пенсіонерів зростуть у середньому на 1,5 тис. грн завдяки законопроекту про осучаснен...