Очистити планету з прибутком: У США почнуть переробляти сміття в електрику

Дослідницька лабораторія ВПС США запланувала проведення випробування з переробки сміття в синтез-газ, який дозволить виробляти електрику.

У США почнуть переробляти сміття в електрику. Ілюстрація: facepla.net.

Нинішнього літа дослідна лабораторія ВПС США запланувала проведення випробування з переробки сміття в синтез-газ, який дозволить виробляти електрику. Випробування нової установки будуть проведені на об'єднаній базі «Перл-Харбор - Хікем», передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Дана машина допоможе переробити пластмасу, деревину. Система в силах переробити в день до десяти тонн сміття, конвертувавши його в 300 кіловат електроенергії. Такої кількості вистачить, щоб забезпечити енергією близько ста будинків. Тестування конструкції заплановано на літо.

Вартість проекту склала близько 6,8 мільйона американських доларів. Майже половину витрат надав Гавайський центр передових транспортних технологій. Після налагодження фахівцями буде проведена оцінка результативності апарату. Потім вирішиться питання про чисельність і підключення приладів до місцевої енергомережі.

У втіленні проекту зацікавлена гавайська влада. На даний момент влада займається реалізацією задуманої схеми. Планується в 2045 року повністю перевести все енергопостачання на "зелену енергетику".

Хіти тижня. Блакитне паливо не для всіх: Росія пригрозила ЄС дефіцитом газу

середа, 21 лютий 2018, 2:00

Голова правління "Газпрому" Олександр Медведєв вважає, що Європа може зіткнутися з нестачею природного газу і стрибком цін на паливо в найближчі 10 років. Про це він завив в інтерв'ю Reuters, передають Патріоти України. "Європа сильно прорахувалася в с...

"Технічна місія залишилася задоволена": У Раді пояснили, коли Україна отримає наступний транш МВФ

вівторок, 20 лютий 2018, 18:14

На думку одного з представників БПП у парламенті, очікувати виділення допомоги від Фонду слід наприкінці весни. В Україні провела роботу технічна місія Міжнародного валютного фонду, яка залишилася задоволена результатами, тому Київ може очікувати черго...