Очистити планету з прибутком: У США почнуть переробляти сміття в електрику

Дослідницька лабораторія ВПС США запланувала проведення випробування з переробки сміття в синтез-газ, який дозволить виробляти електрику.

У США почнуть переробляти сміття в електрику. Ілюстрація: facepla.net.

Нинішнього літа дослідна лабораторія ВПС США запланувала проведення випробування з переробки сміття в синтез-газ, який дозволить виробляти електрику. Випробування нової установки будуть проведені на об'єднаній базі «Перл-Харбор - Хікем», передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Дана машина допоможе переробити пластмасу, деревину. Система в силах переробити в день до десяти тонн сміття, конвертувавши його в 300 кіловат електроенергії. Такої кількості вистачить, щоб забезпечити енергією близько ста будинків. Тестування конструкції заплановано на літо.

Вартість проекту склала близько 6,8 мільйона американських доларів. Майже половину витрат надав Гавайський центр передових транспортних технологій. Після налагодження фахівцями буде проведена оцінка результативності апарату. Потім вирішиться питання про чисельність і підключення приладів до місцевої енергомережі.

У втіленні проекту зацікавлена гавайська влада. На даний момент влада займається реалізацією задуманої схеми. Планується в 2045 року повністю перевести все енергопостачання на "зелену енергетику".

Торгівля з агресором? Україна збільшила обсяги імпорту із РФ - Держстат

середа, 18 жовтень 2017, 15:43

У той же час найбільше зростання імпорту в Україну зафіксовано з Азербайджану. Україна за підсумками січня-серпня 2017 року збільшила імпорт товарів з Російської Федерації на 37,2% - до 4,2 млрд доларів. Про це свідчать дані Державної служби статистики...

Хіти тижня. У скреп нові проблеми: Грибаускайте зажадала від "Газпрому" компенсацію для всього Євросоюзу

середа, 18 жовтень 2017, 9:30

Президент Литви закликала Єврокомісію домагатися того, щоб державам, які постраждали від монополії "Газпрому", були компенсовані фінансові втрати. Російська компанія «Газпром» має виплатити компенсацію країнам Євросоюзу, які постраждали від її монополі...