За наявними даними, процедуру виходу з організації Катар завершить вже в січні наступного року.

Катар має намір покинути ОПЕК. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на міністра енергетики країни, передають Патріоти України.
За наявними даними, процедуру виходу з організації Катар завершить вже в січні наступного року. Уряд країни пояснює своє рішення необхідністю зосередитися на довгостроковій стратегії розвитку і переорієнтуватися на видобуток газу.
Нагадаємо, зараз до складу ОПЕК входять 15 країн: Алжир, Ангола, Венесуела, Габон, Іран, Ірак, Конго, Кувейт, Катар, Лівія, Об'єднані Арабські Емірати, Нігерія, Саудівська Аравія, Екваторіальна Гвінея і Еквадор. Країни-члени ОПЕК контролюють близько 2/3 світових запасів нафти.
Частка Катару в складі ОПЕК - одна з найменших, але в світі в 2016 році країна займала 25 місце за обсягами видобутку (650 тис. барелів на день).
Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...
Крім того, найближчими днями Україна отримає також перші 6 млрд євро на виробництво дронів, пообіцяла Урсула фон дер Ляєн. Президент Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн оголосила про виділення Україні першого траншу макрофінансової допомоги на суму 3,2 млр...