За наявними даними, процедуру виходу з організації Катар завершить вже в січні наступного року.

Катар має намір покинути ОПЕК. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на міністра енергетики країни, передають Патріоти України.
За наявними даними, процедуру виходу з організації Катар завершить вже в січні наступного року. Уряд країни пояснює своє рішення необхідністю зосередитися на довгостроковій стратегії розвитку і переорієнтуватися на видобуток газу.
Нагадаємо, зараз до складу ОПЕК входять 15 країн: Алжир, Ангола, Венесуела, Габон, Іран, Ірак, Конго, Кувейт, Катар, Лівія, Об'єднані Арабські Емірати, Нігерія, Саудівська Аравія, Екваторіальна Гвінея і Еквадор. Країни-члени ОПЕК контролюють близько 2/3 світових запасів нафти.
Частка Катару в складі ОПЕК - одна з найменших, але в світі в 2016 році країна займала 25 місце за обсягами видобутку (650 тис. барелів на день).
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...
ООН запускає масштабну операцію з евакуації сотень іноземних суден та тисяч моряків, які застрягли у Перській затоці через бойові дії. Міжнародна морська організація вже отримала необхідні гарантії безпеки від ключових гравців регіону для розблокування...