За наявними даними, процедуру виходу з організації Катар завершить вже в січні наступного року.

Катар має намір покинути ОПЕК. Про це повідомляє Reuters, посилаючись на міністра енергетики країни, передають Патріоти України.
За наявними даними, процедуру виходу з організації Катар завершить вже в січні наступного року. Уряд країни пояснює своє рішення необхідністю зосередитися на довгостроковій стратегії розвитку і переорієнтуватися на видобуток газу.
Нагадаємо, зараз до складу ОПЕК входять 15 країн: Алжир, Ангола, Венесуела, Габон, Іран, Ірак, Конго, Кувейт, Катар, Лівія, Об'єднані Арабські Емірати, Нігерія, Саудівська Аравія, Екваторіальна Гвінея і Еквадор. Країни-члени ОПЕК контролюють близько 2/3 світових запасів нафти.
Частка Катару в складі ОПЕК - одна з найменших, але в світі в 2016 році країна займала 25 місце за обсягами видобутку (650 тис. барелів на день).
На ринку в Україні періодично спостерігаються справжні «аномалії», коли ціни на овочі чомусь значно зростають. При цьому ціла низка продуктів може подорожчати до кінця літа на 20%, передають Патріоти України. Про це повідомив під час брифінгу в Media C...
В Україні протягом липня валютний ринок залишатиметься стабільним — без різких коливань. Другий місяць літа навряд чи стане місяцем валютних сенсацій. Чому не буде різких коливань найближчим часом, розповів банкір Тарас Лєсовий у коментарі «УНІАН», пер...