Орендувати житло в столиці коштує значно дорожче, ніж в інших містах України. Проте ціни на оренду київських квартир вже досягли своєї межі, відзначають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.
"Сьогодні на одного потенційного клієнта припадає близько 5-10 квартир", - розповів Костецький. Серед квартирантів, за його словами, вже намітилася тенденція до зміни житла, оскільки за ту ж ціну сьогодні цілком реально знайти набагато кращі умови для проживання. Наприклад, можна орендувати комфортну квартиру, яка розташована в будинку поряд з розвиненою інфраструктурою: біля станції метро, біля маршрутів міського транспорту, супермаркетів або парків.
У результаті оренда квартир у таких районах може дещо підвищитися в ціні, а в "глухих" районах, навпаки, впасти. В цілому, передумов для підвищення вартості оренди житла в Києві немає, вважає президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.
"Щоб виросла оренда - має збільшитися число приїжджих, а для цього потрібно, щоб економічна ситуація почала поліпшуватися. Але поки радикальних змін тут не очікується", - сказав Охріменко. На його думку, в найближчі півроку не варто очікувати як підвищення вартості оренди, так і її зниження, оскільки до цього немає передумов.
На сьогоднішній день оренда найдешевшої "гостинки" складає 3,5 тис.гривень, а разом з комуналкою, оплата якої в основному лягає на плечі квартирантів, квадратні метри потягнуть на 4,7 - 5 тис. гривень.
В Україні з закінченням опалювального сезону переглянуть список одержувачів субсидій. У більшості випадків процес здійснюватиметься автоматично, але існують і винятки. Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики, передають Патріоти України. Ук...
Міністр фінансів Скотт Бессент і міністр торгівлі Говард Лютнік об’єднались, щоб закликати президента США Дональда призупинити дію тарифів, враховуючи ситуацію на фондовому ринку. Про це у коментарі NBC News, сказав представник адміністрації США, перед...