Орендувати житло в столиці коштує значно дорожче, ніж в інших містах України. Проте ціни на оренду київських квартир вже досягли своєї межі, відзначають Патріоти України з посиланням на Обозреватель.
"Сьогодні на одного потенційного клієнта припадає близько 5-10 квартир", - розповів Костецький. Серед квартирантів, за його словами, вже намітилася тенденція до зміни житла, оскільки за ту ж ціну сьогодні цілком реально знайти набагато кращі умови для проживання. Наприклад, можна орендувати комфортну квартиру, яка розташована в будинку поряд з розвиненою інфраструктурою: біля станції метро, біля маршрутів міського транспорту, супермаркетів або парків.
У результаті оренда квартир у таких районах може дещо підвищитися в ціні, а в "глухих" районах, навпаки, впасти. В цілому, передумов для підвищення вартості оренди житла в Києві немає, вважає президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко.
"Щоб виросла оренда - має збільшитися число приїжджих, а для цього потрібно, щоб економічна ситуація почала поліпшуватися. Але поки радикальних змін тут не очікується", - сказав Охріменко. На його думку, в найближчі півроку не варто очікувати як підвищення вартості оренди, так і її зниження, оскільки до цього немає передумов.
На сьогоднішній день оренда найдешевшої "гостинки" складає 3,5 тис.гривень, а разом з комуналкою, оплата якої в основному лягає на плечі квартирантів, квадратні метри потягнуть на 4,7 - 5 тис. гривень.
Український ринок овочів фіксує чітку тенденцію до зниження цін на ранню білокачанну капусту. Про це повідомили аналітики проєкту EastFruit, передають Патріоти України. Овоч нового врожаю зараз продають за 30-40 грн/кг ($0,72-0,96/кг), що на 37% дешевш...
До Реєстру збитків з 15 травня можна подати заяви на компенсацію за пошкоджене або знищене нежитлове майно внаслідок агресії Росії проти України. Про це повідомили на сайті Офісу президента, передають Патріоти України. Міжнародний реєстр збитків, сприч...