Ощадбанк починає новий важливий етап в процесуальному виробництві щодо претензій до Російської Федерації. «26 серпня Ощадбанк подав позовну заяву з усією доказовою базою. Сума вимог включає як вартість втрати активів, вартість втрати бізнесу, так і відсотки, які будуть нараховані до прийняття судом остаточного рішення і до фактичного отримання компенсації за комерційним курсом, визначеним Трибуналом, і становить понад 1 млрд доларів США», - відзначили в прес- службі.
В Ощадбанку уточнили, що Трибунал вирішив не призначати біфуркацію арбітражного розгляду, тобто прийняв нетипове рішення в міжнародних інвестиційних справах не «роздвоювати» процес і не виділяти питання юрисдикції в окреме провадження. Таким чином, всі питання, що стосуються юрисдикції, суті позовних вимог та оцінки збитку будуть заслухані в одному засіданні. Це дозволить значно прискорити розгляд справи.
У банку підкреслили, що якщо після подачі позовної заяви РФ продовжуватиме відмовлятися від участі в арбітражному розгляді, то Трибунал розглядатиме позовну заяву за прискореним графіком до остаточного слухання, яке в даний час заплановано на кінець березня 2017.
«Ми з усією відповідальністю підійшли до підготовки до засідання і вдячні, що Трибунал визнав в повному обсязі аргументи Ощадбанку проти «роздвоєння» арбітражного розгляду і ухвалив рішення заслухати позовні вимоги Ощадбанку в одному провадженні, а також прийняв рішення на користь прискорення остаточного слухання в разі, якщо Росія наполягатиме на своєму рішенні про відмову постати перед міжнародним трибуналом. В даний час Ощадбанк ретельно готується до захисту перед Трибуналом своїх позовних вимог до Російської Федерації. Наступним процесуальним кроком буде слухання справи по суті в судовому засіданні», - сказав голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.
В Україні зафіксовано різке зменшення кількості фізичних осіб-підприємців (ФОПів), що може свідчити про серйозні проблеми в малому бізнесі та економіці загалом. За останні місяці тисячі підприємців припинили діяльність, і ця тенденція набирає обертів, ...
У 2025 році на пенсію за віком у 60 років мають право вийти громадяни, які мають трудовий стаж щонайменше 32 роки, у 63 роки - зі стажем як мінімум 22 роки та у 65 років - зі стажем щонайменше 15 років. Виплати їм нараховують індивідуально, у залежност...