Пенсійна реформа та її особливості: Чи зможуть розраховувати на пенсію українці без офіційної роботи

Пенсійна реформа передбачає, що люди без страхового стажу не зможуть отримати повноцінних пенсій.

Ілюстрація:ТСН

Українці, які працюють неофіційно або не працюють взагалі, не зможуть отримувати пенсію. Держава буде платити їм допомогу, розмір якої буде істотно відрізнятися від звичайної пенсії. Про це пише hyser, передають Патріоти України.

На даний момент з 18 млн осіб працездатного населення в країні офіційно працюють близько 16 млн громадян. Якщо ситуація не зміниться, то інші після досягнення пенсійного віку зможуть претендувати тільки на соціальну допомогу, розмір якої буде значно нижчим, ніж пенсійні виплати. Наприклад, колишній міністр економіки Володимир Лановий стверджує, що розмір такої допомоги становитиме 400-500 грн.

На думку Ланового, така ситуація є несправедливою в контексті солідарної пенсійної системи, яка передбачає, що працюючі українці відповідають за утримання непрацюючих. Ще одна проблема полягає в тому, що розмір мінімальної пенсії встановлений нижче прожиткового мінімуму.

Діюча пенсійна система відрізняється ще одним значним недоліком - високим розміром максимальної пенсії. Поки одні пенсіонери отримують близько 1,4 тис. грн (розмір мінімальної пенсії), іншим держава платить більше 10 тис. грн.

​Побєдобєсіє в передчутті пропагандистського провалу: Відкриття Керченського мосту знов відкладається

субота, 21 квітень 2018, 8:32

Путін вимагав, щоб запуск «сакрального» для нього об’єкту відбувся до президентських виборів. – Не вийшло. Далі – не пізніше 9 травня, котре завдяки кремлівській пропаганді, перетворилось на головне свято у свідомості більшості росіян. Далі, ще далі...

Багато їдять, багато палять: Мінфін України хоче підвищити акциз на сигарети

п’ятниця, 20 квітень 2018, 22:13

У міністерстві заявили, що запровадження даного механізму зменшить продаж сигарет по занижених цінах, який наразі трапляється в Україні і покращить здорову конкуренцію для всіх гравців на ринку. Міністерство фінансів оприлюднило законопроект "Про внесе...