Українцям, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг і звертаються за субсидією, Кабінет міністрів не буде нараховувати відповідні пільги на період отримання субсидії. Про це йдеться в постанові КМУ №319 від 27 квітня 2016 року, повідомляють Патріоти України.
"Це не призведе до зниження рівня соціального захисту населення, оскільки субсидії розраховуються з урахуванням пільг на оплату послуг, і обсяг обов'язкового платежу за послуги залежить тільки від доходів сім'ї", - вважають в уряді.
Нагадаємо, кількість бажаючих оформити субсидію на послуги ЖКГ після зростання тарифів може вирости на 50%, тоді як у минулому опалювальному сезоні допомогу отримувало вже 36% споживачів. У Міністерстві соціальної політики побоюються, що грошей, виділених Держбюджетом на ці цілі, може просто не вистачити.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...