Пільг не буде: Кабмін підготував черговий "сюрприз" для українців, які отримують субсидію

Чиновники запевняють - усе залежатиме від доходів родини.

Ілюстрація: ЖЖУкраїнцям, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг і звертаються за субсидією, Кабінет міністрів не буде нараховувати відповідні пільги на період отримання субсидії. Про це йдеться в постанові КМУ №319 від 27 квітня 2016 року, повідомляють Патріоти України.

"Це не призведе до зниження рівня соціального захисту населення, оскільки субсидії розраховуються з урахуванням пільг на оплату послуг, і обсяг обов'язкового платежу за послуги залежить тільки від доходів сім'ї", - вважають в уряді.

Нагадаємо, кількість бажаючих оформити субсидію на послуги ЖКГ після зростання тарифів може вирости на 50%, тоді як у минулому опалювальному сезоні допомогу отримувало вже 36% споживачів. У Міністерстві соціальної політики побоюються, що грошей, виділених Держбюджетом на ці цілі, може просто не вистачити.

Ціни астрономічні, але конкурентів немає: Сербська авіакомпанія продовжує рейси до РФ

середа, 29 березень 2023, 23:15

Національна авіакомпанія Сербії Air Serbia лишилась єдиним європейським перевізником, за допомогою якого росіяни можуть потрапити прямо до Європи, тому авіаквитки з Москви до Белграда коштують дуже дорого. Про це повідомляє avianews.com, передають Патр...

Авторитетна інвесткомпанія прогнозує істотне зниження курсу долара до гривні протягом 2023 року

середа, 29 березень 2023, 19:41

Курс долара в Україні може стати однією із найбільших несподіванок 2023 року. Незважаючи на війну та падіння економіки, ситуація у валютному секторі країни виглядає досить оптимістично. Причому є підстави для плавного зниження курсу іноземних валют щод...