Плакати чи сміятись? МВФ оголосив розрахунки, коли Україна досягне економічного рівня ЄС

За даними фонду, якщо в Україні вдасться знизити рівень корупції до середнього рівня Європейського Союзу, українська економіка зможе вийти на рівень європейських показників в економіці до 2040 року.

Ілюстрація:112.ua

У Міжнародному валютному фонді зробили прогнози щодо показників української економіки. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Корреспондент.

Якщо в Україні вдасться знизити рівень корупції до середнього рівня Європейського Союзу, українська економіка зможе вийти на рівень європейських показників в економіці до 2040 року. Такі результати були отримані після проведення відповідного дослідження Міжнародним валютним фондом.

Встановлено, що в разі зниження показників корупції, валовий внутрішній продукт в Україні на душу населення до 2040 року вийде на рівень 50 % від середнього в ЄС та на 20 % більше нинішнього. Однак дослідження враховує і негативні результати боротьби з корупцією.

За умови, що антикорупційні реформи не матимуть успіху, то до 2040 року Україна зможе досягти мінімум 30 % від середніх європейських показників.

Міжнародний валютний фонд навів до прикладу Польщу, Румунію та Латвію, які в 1992 році також мали схожу економічну ситуацію щодо рівня ВВП як і в України, однак з тих часів ці країни мають значні здобутки.

Новий удар по кишені! Податок на покупки за кордоном збільшили в Україні: скільки доведеться платити за інтернет-замовлення

вівторок, 25 січень 2022, 17:30

Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроект, згідно з яким повертається поріг оподаткування товарів, придбаних громадянами на закордонних інтернет-майданчиках і пересилаються в країну, передають Патріоти України. Законопроект №4278 "Про внесе...

Британія і США евакуюють родини дипломатів з Києва: це – жест політичної підтримки України

вівторок, 25 січень 2022, 16:16

Велика Британія дає Росії чітко зрозуміти, що вони розглядають можливість військової ескалації з боку Росії, адже рівень напруги вже дійшов до критичної червоної позначки. Відповідно, таку евакуацію варто розуміти не як сигнал до паніки, а як один з елеме