Поїздка не вдалася: Кличко, їдучи на роботу, гепнувся з велосипеда (фотофакт)

Перехожі, яких було чимало, кинулися на допомогу меру, але вона не знадобилася. Він встав, обтрусився і поїхав в сторону мерії.

Віталий Кличко. Фото: vesti-ukr.com.Мер Києва Віталій Кличко, який почав їздити на роботу на велосипеді, впав з двоколісного при спробі виїхати на бордюр. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

О 9:30 20 квітня до під'їзду будинку на Богдана Хмельницького мер під'їхав на велосипеді в спортивному одязі разом з братом Володимиром і охоронцем. Поруч стояв джип "Тойота", що зазвичай супроводжує Кличко, а також ще два представницьких авто.

Брати зникли в під'їзді, і через півгодини градоначальник вийшов звідти вже в костюмі, сів на велосипед і поїхав. За ним у такий же спосіб рушив охоронець, а машини охорони поїхали за Володимиром, що вийшов слідом.

Біля перехрестя з вул. Володимирської Кличко зупинився на червоне світло, на зелений він і охоронець рушили по зебрі, але в кінці переходу мер вирішив заскочити на велосипеді на бордюр. У підсумку Кличко впав, перелетівши через кермо.

Частина перехожих, яких було чимало, кинулися на допомогу меру, але вона не знадобилася. Він встав, обтрусився і поїхав в сторону мерії.

Третя газова війна: Путін втрачає терпіння і готує Європі нову кризу - The American Interest

неділя, 21 липень 2019, 9:05

Доки на вулиці чергове спекотне літо, і Європа обливається пóтом, керівники енергетичних компаній і політики ламають голову над тим, як їхні співгромадяни виживуть наступної зими. Актуальність їхньої задачі підвищується, бо договір про транзит газу чер...

Україський "курячий барон" завершує спорудження найбільшого у Європі біогазового комплексу (відео)

неділя, 21 липень 2019, 6:55

Мільйони птахів вироблятимуть даватимуть не лише м'ясо та яйця, їх послід, утилізація котрого є значною статтею витрат у виробника, станє потужним джерелом для вироблення електроенергії. Інвестиції у будівництво першої черги комплексу склали близько 25...