
Мер Києва Віталій Кличко знаходиться на обстеженні в австрійській клініці в місті Санкт-Йоганн-ін-Тіроль. Про це повідомила прес-секретар Оксана Зінов'єва, передають Патріоти України.
Як зазначається, 26 січня мер Києва Віталій Кличко був доставлений зі швейцарського Давоса, де закінчився економічний форум, в австрійську клініку на обстеження. "Віталій Кличко проходить обстеження і реабілітацію в Австрії. У нього загострення наслідків старої травми спини", - сказала прес-секретар.
Вона додала, що травма не пов'язана з прогулянкою на лижах. "Деталі мені не відомі. Хірургічних втручань не було", - сказала вона. Крім того, прес-секретар не повідомив про дату повернення мера до своїх обов'язків міського голови. При цьому додала, що в зв'язку з тим, що сталося, мер відклав робочий візит в Осло.
Нагадаємо, Кличко отримав травму спини в 2007 році, коли готувався до бою з американцем Джамілом МакКлайном в Мюнхені. За словами самого Кличка, травма виникла під час розминки. Бій з Макклайном був відкладений, а українець переніс операцію.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...