
Мер Києва Віталій Кличко знаходиться на обстеженні в австрійській клініці в місті Санкт-Йоганн-ін-Тіроль. Про це повідомила прес-секретар Оксана Зінов'єва, передають Патріоти України.
Як зазначається, 26 січня мер Києва Віталій Кличко був доставлений зі швейцарського Давоса, де закінчився економічний форум, в австрійську клініку на обстеження. "Віталій Кличко проходить обстеження і реабілітацію в Австрії. У нього загострення наслідків старої травми спини", - сказала прес-секретар.
Вона додала, що травма не пов'язана з прогулянкою на лижах. "Деталі мені не відомі. Хірургічних втручань не було", - сказала вона. Крім того, прес-секретар не повідомив про дату повернення мера до своїх обов'язків міського голови. При цьому додала, що в зв'язку з тим, що сталося, мер відклав робочий візит в Осло.
Нагадаємо, Кличко отримав травму спини в 2007 році, коли готувався до бою з американцем Джамілом МакКлайном в Мюнхені. За словами самого Кличка, травма виникла під час розминки. Бій з Макклайном був відкладений, а українець переніс операцію.
У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...