Поки автогіганти довго запрягають: Словаки презентують новий літаючий автомобіль (відео)

Наміри почати масовий випуск літаючих автомобілів протягом 2020-25 років заявили ряд корпорацій з США, Європи, Китаю, навіть Росії. Але, схоже, 4-мільйонна Словаччина має непогані шанси вирватися в лідери.

Словацька технологічна компанія AeroMobil розпочала роботу над новою моделлю літаючого автомобіля AeroMobil 4.0. Про це йдеться в прес-релізі, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Технологічна компанія AeroMobil почала розробку нової моделі автомобіля, що літає", - йдеться в повідомленні. Як пише The Slovak Spectator, на виставці в Китаї компанія вже представила прототип автомобіля AeroMobil 4.0. Відзначається, що збирають автомобіль в Словаччині, однак над проектом працюють 40 осіб з восьми різних країн.

У компанії заявили, якщо все піде за планом, то вже 2019 року можна провести перші тестові польоти. У AeroMobil також додали, що вже 2020-го або 2021-го року клієнти зможуть придбати перші екземляри. Як підкреслили в розробника, автомобілі AeroMobil 4.0. допоможуть людям долати короткі і середні відстані ефективного і не забруднювати навколишнє середовище.

Хіти тижня. В Україні ціни на яблука пробили трирічне "дно": Скільки коштують і що варто знати

четвер, 21 жовтень 2021, 12:00

В Україні до середини жовтня ціни на яблука опустилися до рівня 2018 року. Аналітики кажуть, що садівники опустили мінімальні ціни на всі сорти яблук. Про це пише EastFruit, зазначають Патріоти України. За словами аналітиків, що сьогодні ціна на якісн...

Оливкова олія, яку продають в Україні, виготовлена із соняшникової! Українцям розповіли про масштаби фальсифікації

четвер, 21 жовтень 2021, 9:56

Оливкова олія, яку продають на ринках в Україні, здебільшого - фальсифікат. А в деяких випадках - ще й небезпечний фальсифікат,адже ніхто не знає, яку "хімію" можуть містити її добавки, передають Патріоти України. Таку неприємну звістку повідомив украї...