Поки Керченський не розвалився: У Росії замахнулись на міст у 3,5 рази дорожчий за Кримський

Цього разу наступним об'єктом мегабудівництва може стати міст на Сахалін.

Ілюстрація:skr.su

Міст на Сахалін може обійтися в 3,5 рази дорожче від Кримського моста. Про це пише російське видання Коммерсант, інформують Патріоти України.

"Можливе наступне мегабудівництво Росії, міст на Сахалін, в перерахунку на кілометр коштує в 3,5 рази дорожче від щойно відкритого Кримського. В цілому з урахуванням залізничних підходів ВАТ РЖД оцінює проект в 540,3 млрд руб", - повідомляє видання.

Також стало відомо, що РЖД необхідно буде вкласти 92,1 млрд руб. в залізниці Сахаліну. Уточнюється, що проектні роботи займуть три роки, будівельні близько п'яти років (2019-2023 роки).

У РЖД також відзначили, що зазначені параметри є попередніми, а проект ще перебуває в стадії опрацювання.

Хіти тижня. Пентагон знущається над Рогозіним з його войовничими скрепами: Важка ракета Delta IV Heavy розміром з 25-поверховий будинок вивела на орбіту секретний вантаж (відео)

вівторок, 22 січень 2019, 23:55

Висота ракети-носія становить близько 71 м, а стартова - до 733 тонн. Вантаж - дуже коштовний і дуже продвинутий, щоб "роздягнути" скрепні таємниці до нуля. 19 січня о 21:05 за київським часом стартувала ракета-носій Delta IV Heavy американської компан...

Як Ізраїль перехитрив Україну під час створення зони вільної торгівлі

вівторок, 22 січень 2019, 23:00

У випадку з Ізраїлем Україні не вдалося на 100% досягти того формату, який найбільш вигідний для нашої економіки. Україна підписала з Ізраїлем угоду про ЗВТ. Що це - чергова галочка в низці вічно перспективних напрямків нашої зовнішньої торгівлі або од...