Поки Керченський не розвалився: У Росії замахнулись на міст у 3,5 рази дорожчий за Кримський

Цього разу наступним об'єктом мегабудівництва може стати міст на Сахалін.

Ілюстрація:skr.su

Міст на Сахалін може обійтися в 3,5 рази дорожче від Кримського моста. Про це пише російське видання Коммерсант, інформують Патріоти України.

"Можливе наступне мегабудівництво Росії, міст на Сахалін, в перерахунку на кілометр коштує в 3,5 рази дорожче від щойно відкритого Кримського. В цілому з урахуванням залізничних підходів ВАТ РЖД оцінює проект в 540,3 млрд руб", - повідомляє видання.

Також стало відомо, що РЖД необхідно буде вкласти 92,1 млрд руб. в залізниці Сахаліну. Уточнюється, що проектні роботи займуть три роки, будівельні близько п'яти років (2019-2023 роки).

У РЖД також відзначили, що зазначені параметри є попередніми, а проект ще перебуває в стадії опрацювання.

"Країні-бензоколонці" фсьо?: В мережу потрапило показове фото з окупованого Донбасу

неділя, 27 травень 2018, 15:20

В Донецьку закінчився бензин, проблеми з поставками якого з Росії раніше виникли на окупованому Донбасі. Про це на своїй сторінці в Twitter розповів російський журналіст і фотограф Василь Максимов, передають Патріоти України. . Журналіст розповів, що ...

Хіти тижня. "Понти для лохторату": У мережі вказали на "халтуру" на Кримському мосту (фото)

неділя, 27 травень 2018, 10:00

Український журналіст Денис Попович звернув увагу на нехтування росіянами необхідністю повного навантаження Кримського моста перед його здачею в експлуатацію. Для підтвердження своїх слів він показав, як свого часу випробовували мости в Києві, щоб пере...