Посуха у Криму: Окупаційна влада розповідає, як б'ється за урожай

Незворотні процеси після припинення надходження дніпровської води все більше дають взнаки. Водосховища пересихають. Життєдайної вологи не вистачає у повній мірі навіть для живлення населених пунктів степового поясу, не кажучи вже про сільське господарство

Тим не менше окупаційна влада демонструє показовий оптимізм, зазначають Патріоти України. «Битва за урожай» по заявам сімферопольських чиновників протікає надзвичайно успішно.

Крим начебто буде забезпечений зерном, незважаючи на посуху. Таку думку висловила на прес-конференції в Сімферополі заступник міністра сільського господарства окупованої республіки Алиме Заредінова.

"Після прибирання ми будемо знати точну цифру, наскільки ми будемо забезпечені, і якість цього зерна. Я думаю, в цьому році ми будемо забезпечені. Що стосується наступного року, покаже урожай і якість зерна", - сказала Заредінова.

За словами чиновниці, Криму на рік необхідно близько 900 тис. тонн зерна. Для потреб кримчан потрібно близько 300 тис. тонн і ще 600 тис. тонн - для корму тваринтнам. В цьому році Мінсільгосп Криму прогнозує збір врожаю зернових на рівні близько 816 тис. тонн.

"Ми прогнозуємо зараз 816 тис. тонн, може, це буде 900 тис., А може, 755 тис. тонн. Зараз складно спрогнозувати", - додала заступник міністра. За словами Заредінової, якщо після збору врожаю стане зрозуміло, що Криму не вистачить зерна, то буде використано зерно з інтеграційного фонду. Запаси фонду в республіці складають близько 103 тис. тонн. Якщо і цього не вистачить, то "влада" звернеться до суб'єктів сусідньої Росії.

Раніше "глава" Криму Сергій Аксьонов повідомив, що збитки сільгоспвиробників Криму в умовах режиму надзвичайної ситуації через посуху досягли 400 млн рублів. Нагадаємо, на початку червня "прем'єр" Сергій Аксьонов ввів в Криму режим надзвичайної ситуації через посуху. Раніше в Мінсільгоспі Криму повідомляли, що посуха загрожує посівам озимих і ярих зернових на більшій частині полів в Криму, в зв'язку з чим «влада» допустила введення режиму надзвичайної ситуації в деяких районах півострова.

Нагадаємо, після анексії Україна в квітні 2014 року перекрила подачу води на півострів через Північно-Кримський канал, який забезпечував до 85% потреб Криму в прісній воді. На півострові склалася критична ситуація з водопостачанням окремих міст, а також з організацією зрошення і поливу на землях сільськогосподарського призначення.

В Україні деяким пенсіонерам щомісяця доплачуватимуть 2361 грн: Ось хто отримає виплати

четвер, 21 листопад 2024, 22:40

В Україні протягом дії воєнного стану пенсіонери-чорнобильці щомісячно будуть отримувати доплату до пенсії у розмірі 2361 грн. Про це йдеться у проєкті закону № 12000, передають Патріоти України. Зазначається, що відповідно до нового законопроєкту про ...

GAME OF CHICKEN / ГРА В БОЯГУЗА

четвер, 21 листопад 2024, 22:25

Демонстративний запуск росіянами балістичного носія ядерної зброї по Україні, відповідні попередження посольства США напередодні, повернення ядерної риторики у марення кремлівських безумців, – викликають в памʼяті суспільствознавчі студії. "Текст трохи...