Психологічна позначка: Ціна нафти Brent опустилася нижче $50 за барель

Сьогодні за барель нафти марки Brent на біржових торгах давали 49,71 доларів.

Ілюстрація:http://www.ipukr.com

Ціна північноморської нафти марки Brent сьогодні вдень, 5 червня 2017 року, опустилася нижче позначки в 50 доларів за барель. Про це свідчать дані біржових торгів на сайті РБК, передають Патріоти України.

Так, станом на 13:36 за київським часом нафта Brent торгувалася на позначці в 49,71 доларів за барель. Це на 0,48% нижче рівня закриття попередніх торгів.

Як відомо, раніше повідомлялося, що Організація країн-експортерів нафти (ОПЕК) готова продовжити ліміти видобутку на 9 місяців до березня 2018 року. Скорочення, ймовірно, будуть знову розділені з десятком експортерів нафти за межами ОПЕК, що скоротило виробництво в тандемі з Організацією країн-експортерів нафти з січня.

Очікується, що ОПЕК та інші виробники погодяться продовжити скорочення поставок нафти в 1,8 мільйона барелів на добу до кінця першого кварталу 2018 року. Поточна угода ОПЕК, погоджена в кінці минулого року, охоплює тільки першу половину 2017 року.

Через зв'язки власника з Путіним: В Україні заарештовано активи турагентства TUI

четвер, 30 червень 2022, 16:15

За ініціативою СБУ заарештовано корпоративні права одного з найбільших туристичних агенцій України, повідомила пресслужба відомства, передають Патріоти України. Спецслужба з'ясувала, що кінцевим бенефіціаром компанії є російський мільярдер, наближений ...

"Наші IT-фахівці в шоці": Українські біженці розповіли про податки в ЄС

четвер, 30 червень 2022, 14:56

Українці, які перебувають у ЄС понад 183 дні, набувають статусу податкових резидентів і мають сплачувати до бюджету тієї країни, в якій мешкають. До того ж ухилитися від сплати податків дуже складно, а ставки вищі, ніж в Україні, передають Патріоти Укр...