Пишатися краденим: На російській банкноті номіналом 200 рублів з'явилося зображення анексованого Севастополя (фото)

Глава Банку Росії Ельвіра Набіулліна стверджує, що Севастополь для зображення на купюрах вибрали шляхом народного голосування в 2016 році.

Банкноту номіналом 200 рублів із зображенням пейзажів Севастополя ввели в обіг у Росії 12 жовтня. Про це повідомила Українська правда, передають Патріоти України.

На лицьовій стороні банкноти зображений пам'ятник затопленим кораблям, на зворотному - вид на Херсонес Таврійський.

Глава Банку Росії Ельвіра Набіулліна стверджує, що Севастополь для зображення на купюрах вибрали шляхом народного голосування в 2016 році.

За словами Набіулліної перші купюри направлені в Севастополь і на Далекий Схід. Пам'ятки саме цих регіонів зображені на банкнотах. Перші купюри надійшли в обіг в четвер, а масово ввести їх планують в грудні.

Раніше зображення анексованого міста зобразили на банкноті номіналом 100 рублів.

Хіти тижня. Блакитне паливо не для всіх: Росія пригрозила ЄС дефіцитом газу

середа, 21 лютий 2018, 2:00

Голова правління "Газпрому" Олександр Медведєв вважає, що Європа може зіткнутися з нестачею природного газу і стрибком цін на паливо в найближчі 10 років. Про це він завив в інтерв'ю Reuters, передають Патріоти України. "Європа сильно прорахувалася в с...

"Технічна місія залишилася задоволена": У Раді пояснили, коли Україна отримає наступний транш МВФ

вівторок, 20 лютий 2018, 18:14

На думку одного з представників БПП у парламенті, очікувати виділення допомоги від Фонду слід наприкінці весни. В Україні провела роботу технічна місія Міжнародного валютного фонду, яка залишилася задоволена результатами, тому Київ може очікувати черго...