Пишатися краденим: На російській банкноті номіналом 200 рублів з'явилося зображення анексованого Севастополя (фото)

Глава Банку Росії Ельвіра Набіулліна стверджує, що Севастополь для зображення на купюрах вибрали шляхом народного голосування в 2016 році.

Банкноту номіналом 200 рублів із зображенням пейзажів Севастополя ввели в обіг у Росії 12 жовтня. Про це повідомила Українська правда, передають Патріоти України.

На лицьовій стороні банкноти зображений пам'ятник затопленим кораблям, на зворотному - вид на Херсонес Таврійський.

Глава Банку Росії Ельвіра Набіулліна стверджує, що Севастополь для зображення на купюрах вибрали шляхом народного голосування в 2016 році.

За словами Набіулліної перші купюри направлені в Севастополь і на Далекий Схід. Пам'ятки саме цих регіонів зображені на банкнотах. Перші купюри надійшли в обіг в четвер, а масово ввести їх планують в грудні.

Раніше зображення анексованого міста зобразили на банкноті номіналом 100 рублів.

Хіти тижня. Росія планувала повномасштабне вторгнення та знищення газотранспортної системи України - Серж Марко

середа, 13 грудень 2017, 23:55

МВФ дає Україні менше, ніж одна газотранспортна система. Ми можемо обійтися без фінвливань Євросоюзу, але не можемо обійтися без ГТС. "Цікаво спостерігати за трендом як в Фейсбуці розганяється тема "обороноздатності". Кожен "експерт" її лобіює по різно...

Всі пересідаємо на електромобілі: ДФС підрахувала, скільки заощаджуватимуть при ввезенні електрокарів до України

середа, 13 грудень 2017, 20:30

До 2020 року кожне п'яте авто, котре ввозитимуть з-за кордону, згідно прогнозу, буде електромобілем. З 1 січня 2018 року електромобілі стануть ще доступнішими для українців - парламент запропонував після нового року скасувати ПДВ і акцизний податок на ...