Пишатися краденим: На російській банкноті номіналом 200 рублів з'явилося зображення анексованого Севастополя (фото)

Глава Банку Росії Ельвіра Набіулліна стверджує, що Севастополь для зображення на купюрах вибрали шляхом народного голосування в 2016 році.

Банкноту номіналом 200 рублів із зображенням пейзажів Севастополя ввели в обіг у Росії 12 жовтня. Про це повідомила Українська правда, передають Патріоти України.

На лицьовій стороні банкноти зображений пам'ятник затопленим кораблям, на зворотному - вид на Херсонес Таврійський.

Глава Банку Росії Ельвіра Набіулліна стверджує, що Севастополь для зображення на купюрах вибрали шляхом народного голосування в 2016 році.

За словами Набіулліної перші купюри направлені в Севастополь і на Далекий Схід. Пам'ятки саме цих регіонів зображені на банкнотах. Перші купюри надійшли в обіг в четвер, а масово ввести їх планують в грудні.

Раніше зображення анексованого міста зобразили на банкноті номіналом 100 рублів.

Міністр Рева пояснив, кому в Україні не "осучаснили" пенсії

п’ятниця, 20 жовтень 2017, 22:40

​Розмір пенсії збільшився для 90% пенсіонерів, запевнив глава Мінсоцполітики. В Україні перерахували за оновленою формулою пенсії для всіх пенсіонерів, але підвищення виплат торкнулося не всіх. Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева п...

Через борги: У "Київенерго" пригрозили знеструмити "Київводоканал", залишивши киян без води

п’ятниця, 20 жовтень 2017, 17:23

В цілому столичні споживачі винні "Київенерго" понад мільярд гривень за поставки електроенергії, в тому числі населення - 332 млн грн, "Київський метрополітен" - понад 200 млн грн. "Компанія "Київенерго" пригрозила відключити "Київводоканал" від електр...