Пишатися краденим: На російській банкноті номіналом 200 рублів з'явилося зображення анексованого Севастополя (фото)

Глава Банку Росії Ельвіра Набіулліна стверджує, що Севастополь для зображення на купюрах вибрали шляхом народного голосування в 2016 році.

Банкноту номіналом 200 рублів із зображенням пейзажів Севастополя ввели в обіг у Росії 12 жовтня. Про це повідомила Українська правда, передають Патріоти України.

На лицьовій стороні банкноти зображений пам'ятник затопленим кораблям, на зворотному - вид на Херсонес Таврійський.

Глава Банку Росії Ельвіра Набіулліна стверджує, що Севастополь для зображення на купюрах вибрали шляхом народного голосування в 2016 році.

За словами Набіулліної перші купюри направлені в Севастополь і на Далекий Схід. Пам'ятки саме цих регіонів зображені на банкнотах. Перші купюри надійшли в обіг в четвер, а масово ввести їх планують в грудні.

Раніше зображення анексованого міста зобразили на банкноті номіналом 100 рублів.

Хіти тижня. Знищити фінансову систему Росії: У США запропонували відключити РФ від світової доларової системи

середа, 22 серпень 2018, 2:00

США вирішили допомогти російській владі добитися перемоги на доларом, яку в якості курсу в травні проголосив президент РФ Володимир Путін.

Хіти тижня. "В России полный крах военно-промышленной доктрины", - Талк

вівторок, 21 серпень 2018, 18:00

Коли Путін і Ко розповідають про унікальні здібності танку "Армата", викликає підозру одна деталь: про цей танк завжди говорять в однині. У американців "Абрамси", у німців "Леопарди", а у них - одна "Армата". Про це у своєму блозі пише публіцист Сергій...