Пишатися краденим: На російській банкноті номіналом 200 рублів з'явилося зображення анексованого Севастополя (фото)

Глава Банку Росії Ельвіра Набіулліна стверджує, що Севастополь для зображення на купюрах вибрали шляхом народного голосування в 2016 році.

Банкноту номіналом 200 рублів із зображенням пейзажів Севастополя ввели в обіг у Росії 12 жовтня. Про це повідомила Українська правда, передають Патріоти України.

На лицьовій стороні банкноти зображений пам'ятник затопленим кораблям, на зворотному - вид на Херсонес Таврійський.

Глава Банку Росії Ельвіра Набіулліна стверджує, що Севастополь для зображення на купюрах вибрали шляхом народного голосування в 2016 році.

За словами Набіулліної перші купюри направлені в Севастополь і на Далекий Схід. Пам'ятки саме цих регіонів зображені на банкнотах. Перші купюри надійшли в обіг в четвер, а масово ввести їх планують в грудні.

Раніше зображення анексованого міста зобразили на банкноті номіналом 100 рублів.

Хіти тижня. "Після кота працював, після Х...йла - вже ні": Кримський міст закрили на профілактику

субота, 26 травень 2018, 23:05

Ще перед відкриттям ходили чутки про те, що міст закриють одразу після помпезноъ церемонії запуску на 12-24 місяці, на «реконструкцію». Відкритий днями Кримський міст вже не працює, так як його закрили на профілактику, передають Патріоти України. Люди ...

Хіти тижня. Ілон Маск "нервно курит": У Дніпрі відкрився єдиний в екс-СРСР завод із виробництва приватних ракет FireFly

субота, 26 травень 2018, 19:30

Засновники певно розраховують - і небезпідставно - на мізки кращих фахівців "Південмашу". У Дніпрі відкрився перший в Україні, і, напевно, на всьому пострадянському просторі, приватний завод, що входить в проект FireFly, який планує будівництво і відпр...