
Дефіцитне антрацитове вугілля, поставки якого практично перекрито у зв'язку з блокадою зони АТО, продовжує надходити лише на Луганську ТЕС, яка знаходиться на підконтрольній території та входить до складу енергохолдингу ДТЕК. Про це під час засідання Громадської ради при Міненерговугілля повідомила директор департаменту електроенергетичного комплексу Ольга Буславец, передають Патріоти України із посиланням на УНІАН.
"З неконтрольованої території антрацит надходить на сьогоднішній день виключно на Луганську ТЕС, яка працює в окремому енергорайоні. 35% від всього антрациту, який зосереджений на складах теплової генерації, – це якраз склади Луганської ТЕС", - сказала вона. Також вона додала, що всі інші залізничні переходи для поставок вугілля були заблоковані з 10 лютого 2017 року.
Малорухливий спосіб життя, смажена їжа, шкідливі звички – усі ці фактори стають причиною появи тромбів. Лікар розповів, які 4 продукти потрібно включити до раціону, щоб розчинити тромби. Небезпечними у разі є і бляшки, які утворюються внаслідок зниженн...
Російські регіони охопила масштабна паливна криза. На місцевих заправках шикуються величезні черги, а на багатьох АЗС бензин взагалі зник із продажу, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал ASTRA. За інформацією видання, в Липецькій о...