
Щоб стимулювати українців до економії та енергозбереження, необхідно переглядати систему тарифоутворення і споживання газу. Таку думку висловив експерт з питань енергетики Валентин Землянський, передають Патріоти України з посиланням на ГолосUA.
"Потрібно в корені переглядати систему тарифоутворення і споживання. Повертатися до старої системи, якщо ми говоримо не про інтереси МВФ, а України. Тобто повертатися до обсягів споживання, які були до початку меморандуму з МВФ. При цьому потрібно висувати умови: якщо людина використовує 2500 кубічних метрів газу, платить мінімальну ціну, якщо вище цієї норми - то за весь спожитий обсяг, плата йде по максимуму", - запропонував експерт.
На його думку, це хороший спосіб стимулювати до економії та енергозбереження. "При тих нормах, які існують сьогодні, скільки б не споживали газу, за перші 1200 кубометрів люди все одно отримують знижку в 50%", - наголосив Землянський.
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...
Фанати Нідерландів вважаються одними з найкращих у вмінні створити свято й атмосферу під час футбольних форумів. Цього разу зіркою став один вболівальник "помаранчевих" виказавши фах суперофіціанта для своїх побратимів у барі, передають Патріоти Україн...