
Україна з 22 грудня перемкне електрику на нову лінію в обхід луганських сепаратистів. Про це повідомили в компанії ЛЕО - "Луганському енергетичному Об'єднанні", повідомляють Патріоти України з посиланням на Deutsche Welle. Як заявив директор ЛЕО Володимир Грицай, тестове перемикання планується в найближчі дні. Крім того, бойовики взагалі не платять за поставлений світло.
"Ми просто перемкнемо схеми - і все. Звичайно, згасне Луганськ, шахти, інші підприємства. Сепаратистам доведеться перенастроювати систему на інші генерації, постраждає мирне населення, - з запалом пояснює Володимир Грицай. - Але я зроблю це свідомо, як луганчанин, який кілька днів провів в заручниках у цих людей. І що тепер я безкоштовно повинен давати їм електрику, щоб вони набивали кишені?!!"
Українці продовжують платити за природний газ за фіксованим тарифом 7,96 грн за кубометр, однак суми в платіжках можуть зростати через інші складові комунальних послуг, передають Патріоти України. Як зазначають експерти, зокрема колишній очільник “Опер...
Пенсіонерам після 70 років держава доплачує щомісяця - але розмір виплати залежить від конкретного віку, і є одна важлива умов. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, переда...