Скотилася з п'єдесталу: Росія перестала бути головним експортером зброї (документ)

Росія перестала займати панівне становище головного поставника зброї, програвши в цій гонці США.

Результат пошуку зображень за запитом "россия оружие"

Обсяги продажів зброї в світі в 2013-2017 роках зросли на 10% в порівнянні з 2008-2012 роками, в той час як в Африку, Північну і Південну Америку і Європу - скоротилися. Про це йдеться в оприлюдненому в понеділок, 12 березня, звіті Стокгольмського інституту дослідження проблем світу (SIPRI), повідомляють Патріоти України.

Крупнейшими мировыми экспортерами оружия являются США, Россия, Франция, Германия и Китай (обеспечили 74% совокупного мирового объема экспорта вооружений за последние пять лет).

На долю США пришлось 34% общего объема экспорта вооружений. Вашингтон поставлял оружие в 98 государств, 49% от общего объема – в страны Ближнего Востока.

Показатели США превысили российские на 58%.

Доля РФ в мировых продажах оружия, которая является вторым по величине экспортером, снизилась на 7,1%. Франция, третий экспортер, увеличила продажи за последние годы на 27 %, а вот четвертый – Германия – наоборот, сократила на 14%.

В 2013-2017 годах импорт вооружений Китаем сократился на 19%. Несмотря на снижение, Китай стал пятым крупнейшим импортером оружия в мире за указанный период.

В отчете также отмечается, что большинство государств на Ближнем Востоке непосредственно участвовали в насильственных конфликтах. В связи с этим импорт вооружений государствами в этом регионе увеличился на 103%.

Наиболее активно в мире скупали оружие Индия, Саудовская Аравия, Египет и ОАЭ.

Опублікував: Evora

Через сумніви в адекватності Трампа: Німеччина може забрати зі США свій запас золота

субота, 5 квітень 2025, 15:59

У Німеччині розглядають можливість вилучення свого золотого запасу зі сховища в Нью-Йорку, через занепокоєння непередбачуваною політикою президента США Дональда Трампа. Про це повідомляє The Telegraph, передають Патріоти України. Упродовж десятиліть Ні...

Влаштував брутальниторг: Трамп хоче "феноменальну" пропозицію від інших країн в обмін на тарифні поступки

субота, 5 квітень 2025, 12:58

Однак з огляду на авторитет у світі і загальну компетенцію теперішньої команди Трампа, встигнути сторгуватись до того як вдарять мита на експорт продукції США у відповідь вкрай мало. Адже КНР вже анонсувала 30-відсоткові мита на американські товари. Пр...