
Уряд запустив нову програму підтримки українських педагогів "Гроші ходять за вчителем". Кожен вчитель отримає 1500 гривень на віртуальний рахунок для професійного розвитку, передають Патріоти України з посиланням на Telegram прем'єр-міністра України Юлії Свириденко.
"Держава нараховуватиме 1500 гривень на віртуальний рахунок кожного педагога
Ці кошти можна буде самостійно використати на навчальні курси, які відповідають власним потребам і професійним планам", - повідомила Свириденко.
За її словами, увесь процес відбуватиметься на державній діджитальній платформі. Участь в пілоті можуть взяти директори, заступники й учителі, які працюють з 7-9 класами НУШ, а також 10 пілотними класами старшої профільної школи.
Реєстрація для педагогів на платформі "Вектор" відкриється вже у грудні 2025 року за посиланням. Як зазначила прем'єр, навчання розпочнеться на початку нового року. "Це частина спільної програми Міністерства освіти і науки та Світового банку. Вдячна партнерам за підтримку української освіти, за віру у наших вчителів - тих, хто щодня формує майбутнє країни", - додала Свириденко.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Ніколи раніше місцеві жителі не бачили ці пляжі настільки порожніми в розпал літа. Колись у літній сезон курорти Азовського моря приймали сотні тисяч туристів з усієї України. Сьогодні ж популярні місця відпочинку, які перебувають під російською окупац...