Сльози скреп: Ціна на нафту впала нижче психологічної позначки

Вартість WTI на електронній сесії на Нью-йоркській товарній біржі (NYMEX) знизилася до $51,33 за барель.​

Ціна на нафту знову впала. Ілюстрація: соцмережі.

Ціна нафти марки Brent на лондонській біржі ICE Futures до 12:03 за київським часом подешевшала до $59,59 за барель, передають Патріоти України.

Інвестори реагують на коментарі про можливе скорочення видобутку - міністерський моніторинговий комітет ОПЕК+ рекомендував продовжити дію угоди про обмеження видобутку нафти ще на півроку - до кінця червня 2019 року.

При цьому вартість WTI на електронній сесії на Нью-йоркській товарній біржі (NYMEX) знизилася до цього часу до $51,33 за барель.


Джерело: Сегодня

"Газпром" и "Роснефть" ждет печальная судьба. Россия не получит сотни миллиардов рублей", - експерт

вівторок, 2 червень 2020, 9:23

"На нефтегазовых рынках снова элементы паники: вслед за отрицательными ценами на американскую нефть WTI в апреле стала реальной перспектива отрицательных спотовых цен на газ в Европе. В целом европейские цены на газ сейчас на исторических минимумах, чт...

Хіти тижня. "Эта ж исконно руский цветок!": Росіяни програли в ЄС справу українському Roshen через етикетку цукерок "Ромашка"

вівторок, 2 червень 2020, 9:00

Українська кондитерська корпорація Roshen та російська кондитерська компанія "Рот Фронт" сперечаються у Європейському суді щодо використання етикети для цукерок "Ромашка" із зображенням квітів ромашки, повідомляють Патріоти України з посиланням на liga...