"То ли еще будет": У Росії курс євро вперше з вересня зріс до 80 рублів

На думку експертів, на ситуацію на валютному ринку вплинуло різке падіння цін на нафту в другій половині грудня.
Рубль істотно подешевшав протягом другої половини місяця. Ілюстрація: Главком.

У суботу, 29 грудня, в ході торгів на Московській біржі курс євро досяг позначки 80 рублів, випливає з даних біржі. Останній раз на цій позначці пара євро-рубль торгувалася у вересні, передають Патріоти України.

Курс євро поступово підвищувався протягом всієї торговельної сесії, однак після досягнення позначки 80 рублів злегка відкотився вниз. Станом на 15:55 місцевого часу пара торгувалася на рівні 79,9 руб. за євро. Курс долара показав локальний максимум на рівні 69,73 руб. Станом на 16:00 місцевого часу за один долар на біржі давали 69,72 руб. Рубль істотно подешевшав протягом другої половини місяця, ще 14 грудня торги йшли на рівні 75 рублів за євро.

На думку експертів, на ситуацію на валютному ринку вплинуло різке падіння цін на нафту в другій половині грудня. Нафта дешевшала з початку жовтня протягом семи тижнів, ціна бареля Brent знизилася з $86 до $58 за барель. В кінці листопада і початку грудня ціни на нафту стабілізувалися. Проте в другій половині грудня падіння нафтових цін продовжилося, незважаючи на домовленість країн ОПЕК+ про скорочення видобутку нафти. На локальних мінімумах ціна бареля Brent опускалася нижче рівня $53 за барель.

Джерело: РБК.ру

Як повернути вкрадені гроші на картку "ПриватБанку": Це варто знати всім

п’ятниця, 27 січень 2023, 15:30

Українці регулярно стикаються із шахраями, які прикидаються продавцями та вимагають передоплату на банківську картку, а потім зникають разом із грошима, передають Патріоти України. OBOZREVATEL розбирався, чи можна скасувати такий переказ, якщо його зро...

Україна відмовилася будувати нове житло замість зруйнованого: Як отримати компенсацію за квартиру

п’ятниця, 27 січень 2023, 14:56

Україна відмовилася будувати нове житло для громадян, чиї будинки та квартири пошкоджені чи зруйновані. Стало відомо, як отримати компенсацію за нерухомість, яка постраждала через повномасштабну війну з російськими окупантами, передають Патріоти Україн...