"Сподіваються, що "Фенікс" тепер купуватимуть переселенці": Журналіст розповів про нове рішення ватажків "ДНР"

З 1 травня в окупованій Горлівці знімають обмеження на продаж пакетів "Фенікса" в два пакети на "паспорт" і збільшують їх кількість до п'яти.

Окупована Горлівка. Фото: соцмережі.

Ватажки терористичного угрупування "ДНР" вже не мають наміру серйозно займатися відновленням роботи мобільного оператора Vodafone на окупованій території Донецької області. Про це журналіст Микита Синіцин написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Зазначається, що з 1 травня в окупованій Горлівці знімають обмеження на продаж пакетів "Фенікса" в два пакети на "паспорт" і збільшують їх кількість до п'яти. "Швидше за все таким розпорядженням в самопроголошеній "ДНР" остаточно дають зрозуміти, що МТС в "республіці"- зайвий. Швидше за все це питання ще будуть обговорювати, але відновлювати всерйоз схоже ніхто не розраховує", - припускає Синіцин.

На його думку, ватажки "ДНР" розраховують, що "Фенікс" почнуть купувати жителі, які раніше виїхали з Донецька та більше не зможуть підтримувати зв'язок з окупованою Донецькою областю через Vodafone. "Багато людей, що виїхали, здають свої квартири, приміщення та іншу нерухомість. У рекламних оголошеннях вказані номери Водафон, за якими неможливо додзвонитися. Щоб здати, доведеться обзаводитися Феніксом. Розрахунок мабуть на це", - цитує журналіст слова одного з жителів Горлівки.

На тарифах для українців? Олігарх, який розбагатів на $1 млрд, потрапив до рейтингу найбагатших людей світу (інфографіка)

вівторок, 17 липень 2018, 15:57

Бізнесмен Рінат Ахметов зайняв 307-е місце в списку топ-500 найбагатших людей світу. Він виявився єдиним представником України в рейтингу мільярдерів, який підготувало агентство Bloomberg, повідомляють Патріоти України. Статок Ахметова оцінили в 5,71 м...

Дизайн буде іншим: В Україні з'являться нові двадцятигривневі купюри

вівторок, 17 липень 2018, 13:28

У Нацбанку кажуть, що на презентації 17 липня покажуть новий дизайн і вдосконалену систему захисту купюри. Оновлений дизайн однією з найбільш ходових в країні купюр Нацбанк поки тримає в суворій таємниці, навіть невідомо, чи буде на тій 20-ці Франко, я...