"Сподіваються, що "Фенікс" тепер купуватимуть переселенці": Журналіст розповів про нове рішення ватажків "ДНР"

З 1 травня в окупованій Горлівці знімають обмеження на продаж пакетів "Фенікса" в два пакети на "паспорт" і збільшують їх кількість до п'яти.

Окупована Горлівка. Фото: соцмережі.

Ватажки терористичного угрупування "ДНР" вже не мають наміру серйозно займатися відновленням роботи мобільного оператора Vodafone на окупованій території Донецької області. Про це журналіст Микита Синіцин написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Зазначається, що з 1 травня в окупованій Горлівці знімають обмеження на продаж пакетів "Фенікса" в два пакети на "паспорт" і збільшують їх кількість до п'яти. "Швидше за все таким розпорядженням в самопроголошеній "ДНР" остаточно дають зрозуміти, що МТС в "республіці"- зайвий. Швидше за все це питання ще будуть обговорювати, але відновлювати всерйоз схоже ніхто не розраховує", - припускає Синіцин.

На його думку, ватажки "ДНР" розраховують, що "Фенікс" почнуть купувати жителі, які раніше виїхали з Донецька та більше не зможуть підтримувати зв'язок з окупованою Донецькою областю через Vodafone. "Багато людей, що виїхали, здають свої квартири, приміщення та іншу нерухомість. У рекламних оголошеннях вказані номери Водафон, за якими неможливо додзвонитися. Щоб здати, доведеться обзаводитися Феніксом. Розрахунок мабуть на це", - цитує журналіст слова одного з жителів Горлівки.

Зате гроші на війну є: "Пенсионеры РФ остались без части пенсии до 2020 года", - Злий Одесит

понеділок, 24 вересень 2018, 17:23

"Эпопея с "заморозкой" накопительной части пенсий россиян достигла апогея", - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Когда в 2014 году в РФ впервые была проведена так называемая "заморозка" накопительной части пе...

Стосується прописки: У Кабміні розвіяли ще один популярний міф про субсидії

понеділок, 24 вересень 2018, 6:11

Новий порядок отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг не містить вимог виписувати осіб, які не проживають за місцем реєстрації. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева в ході "години запитань до уряду", повідомляють Патріо...