"Сподіваються, що "Фенікс" тепер купуватимуть переселенці": Журналіст розповів про нове рішення ватажків "ДНР"

З 1 травня в окупованій Горлівці знімають обмеження на продаж пакетів "Фенікса" в два пакети на "паспорт" і збільшують їх кількість до п'яти.

Окупована Горлівка. Фото: соцмережі.

Ватажки терористичного угрупування "ДНР" вже не мають наміру серйозно займатися відновленням роботи мобільного оператора Vodafone на окупованій території Донецької області. Про це журналіст Микита Синіцин написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

Зазначається, що з 1 травня в окупованій Горлівці знімають обмеження на продаж пакетів "Фенікса" в два пакети на "паспорт" і збільшують їх кількість до п'яти. "Швидше за все таким розпорядженням в самопроголошеній "ДНР" остаточно дають зрозуміти, що МТС в "республіці"- зайвий. Швидше за все це питання ще будуть обговорювати, але відновлювати всерйоз схоже ніхто не розраховує", - припускає Синіцин.

На його думку, ватажки "ДНР" розраховують, що "Фенікс" почнуть купувати жителі, які раніше виїхали з Донецька та більше не зможуть підтримувати зв'язок з окупованою Донецькою областю через Vodafone. "Багато людей, що виїхали, здають свої квартири, приміщення та іншу нерухомість. У рекламних оголошеннях вказані номери Водафон, за якими неможливо додзвонитися. Щоб здати, доведеться обзаводитися Феніксом. Розрахунок мабуть на це", - цитує журналіст слова одного з жителів Горлівки.

Коли наступний - невідомо: П'ятий транш МВФ цьогоріч може стати для України останнім до 2020 року - S&P Global Ratings

понеділок, 23 квітень 2018, 18:45

Агентство вважає, що після проведення виборів в Україні процес формування коаліції, можливо, буде ускладненим, що може призвести до того, що переговори про нове фінансування з боку Фонду будуть відкладені. П'ятий транш кредиту Міжнародного валютного фо...

Якщо Дерипаска продасть контрольний пакет акцій "Русала", з компанії можуть зняти санкції, - Мінфін США

понеділок, 23 квітень 2018, 17:34

Як заявив глава американського Мінфіну Стівен Мнучін, компанія "Русал" потрапила під санкції за зв'язки з бізнесменом Олегом Дерипаскою, але уряд США не націлений на працьовитих людей. Міністерство фінансів США може зняти санкції з російської компанії ...