Прес-служба Білого дому оприлюднила документ, в якому повідомляється: президент США Барак Обама підписав поправки до закону про національну безпеку, згідно з якими Сполучені Штати більше не перешкоджатимуть продажу іранської нафти, пишуть Патріоти України про інформацію сайта Нескучные новости.
"Відповідно Спільному всеосяжному плану дій (угода з іранської ядерної проблеми) Сполучені Штати більше не будуть сповідувати підхід, який повинен був вести до скорочення продажу Іраном сирої нафти. Дії Сполучених Штатів покликані реалізувати зобов'язання, взяті ними в рамках СВПД, вступило в силу після того, як Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) підтвердило, що Іран здійснив ключові кроки, пов'язані з його ядерною програмою", - йдеться в документі, підписаному Обамою.
Історична угода по Ірану, що передбачає зняття санкцій з цієї країни, була підписана в липні 2015 року. Синхронні рішення, які дозволили б розпочати процес зняття санкцій з Ірану, підписали 18 жовтня США і ЄС.
16 січня нинішнього року Іран позбувся більшості накладених на країну санкцій - в цей день МАГАТЕ представило доповідь, підтвердивши готовність влади країни реалізувати створену для неї шляхом довгих переговорів програму по значному зниженню ядерного потенціалу. Пізніше ЄС і США підтвердили зняття з Ірану економічних і фінансових санкцій, пов'язаних з його ядерною програмою. Вже 8 лютого Іран відправив перший танкер з нафтою в Європу.
Минулого місяця США відправили першу партію скрапленого природного газу (СПГ) в Європу. Танкер Creole Spirit з партією в 98 000 т СПГ із заводу Sabine Pass в Луїзіані відправився до берегів Португалії. Покупцем вантажу, за даними Bloomberg, є найбільша нафтова компанія країни Galp Energia SGPS SA. У поточному році США почнуть поставки СПГ в Литву, що також стане ударом по "Газпрому" і Росії в цілому.
Фінляндію обрано однією з держав, що впроваджують заходи Європейського Союзу щодо постачання Україні оборонних матеріалів за рахунок коштів, отриманих від заморожених російських активів, передають Патріоти України. Як повідомляється на сайті фінського ...
В Україні фіксується стрімке зростання онлайн-шахрайства, зокрема фішингових атак, коли зловмисники під виглядом відомих маркетплейсів виманюють банківські дані та гроші користувачів. Щоб не стати жертвою, важливо перевіряти адресу сайту, користуватись...