Стало відомо, коли Україна припинить співробітництво з МВФ

За словами міністра фінансів України, програма співпраці України з Фондом триватиме до 2019 року.

Ілюстрація:finance.bigmir.net

Україна припинить співпрацю з Міжнародним валютним фондом в 2019 році. Про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.

За словами міністра, в цьому році Київ очікує новий транш від МВФ. Українська делегація поїде до Вашингтона на переговори з МВФ про виділення чергового траншу $17,5 млрд, незважаючи на те, що реалізація програми загальмувалося.

"Ми цінуємо наше співробітництво, ми цінуємо нашу відданість програмі. Це позиція уряду і прем'єр-міністра. Наша мета - успішно завершити програму до 2019 року", - заявив глава Мінфіну.

Відзначимо, державний борг України Міжнародному валютному фонду на сьогоднішній день обчислюється мільярдами доларів США.

Зате гроші на війну є: "Пенсионеры РФ остались без части пенсии до 2020 года", - Злий Одесит

понеділок, 24 вересень 2018, 17:23

"Эпопея с "заморозкой" накопительной части пенсий россиян достигла апогея", - пише у своєму блозі Злий Одесит, повідомляють Патріоти України, і продовжує:. "Когда в 2014 году в РФ впервые была проведена так называемая "заморозка" накопительной части пе...

Стосується прописки: У Кабміні розвіяли ще один популярний міф про субсидії

понеділок, 24 вересень 2018, 6:11

Новий порядок отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг не містить вимог виписувати осіб, які не проживають за місцем реєстрації. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева в ході "години запитань до уряду", повідомляють Патріо...