Стало відомо, коли Україна припинить співробітництво з МВФ

За словами міністра фінансів України, програма співпраці України з Фондом триватиме до 2019 року.

Ілюстрація:finance.bigmir.net

Україна припинить співпрацю з Міжнародним валютним фондом в 2019 році. Про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.

За словами міністра, в цьому році Київ очікує новий транш від МВФ. Українська делегація поїде до Вашингтона на переговори з МВФ про виділення чергового траншу $17,5 млрд, незважаючи на те, що реалізація програми загальмувалося.

"Ми цінуємо наше співробітництво, ми цінуємо нашу відданість програмі. Це позиція уряду і прем'єр-міністра. Наша мета - успішно завершити програму до 2019 року", - заявив глава Мінфіну.

Відзначимо, державний борг України Міжнародному валютному фонду на сьогоднішній день обчислюється мільярдами доларів США.

Хіти тижня. "Россию уже списали со счетов, и дефолт не за горами", - експерт

середа, 13 грудень 2017, 0:10

Економіка Російської Федерації в умовах західних санкцій фактично приречена. "Степан Демура заявил в интервью на ПолитНьюс TV, что фактически Россию уже списали со счетов. На Западе Россию считают страной третьего мира, в то время, как кремлевский режи...

Хіти тижня. Який "сюрприз" готує українцям гривня до Нового року

вівторок, 12 грудень 2017, 23:38

Експерти пояснили ослаблення курсу української національної валюти і зробили прогноз на місяць. "Досить різке підвищення курсу долара минулого тижня змусило всіх похвилюватися. Невже так швидко почали збуватися прогнози уряду про ослаблення гривні, поз...