Стало відомо, коли Україна припинить співробітництво з МВФ

За словами міністра фінансів України, програма співпраці України з Фондом триватиме до 2019 року.

Ілюстрація:finance.bigmir.net

Україна припинить співпрацю з Міжнародним валютним фондом в 2019 році. Про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк, передають Патріоти України з посиланням на Reuters.

За словами міністра, в цьому році Київ очікує новий транш від МВФ. Українська делегація поїде до Вашингтона на переговори з МВФ про виділення чергового траншу $17,5 млрд, незважаючи на те, що реалізація програми загальмувалося.

"Ми цінуємо наше співробітництво, ми цінуємо нашу відданість програмі. Це позиція уряду і прем'єр-міністра. Наша мета - успішно завершити програму до 2019 року", - заявив глава Мінфіну.

Відзначимо, державний борг України Міжнародному валютному фонду на сьогоднішній день обчислюється мільярдами доларів США.

Угода на $1 млрд: General Electric та "Укрзалізниця" підписали контракт про постачання в Україну вантажних локомотивів

п’ятниця, 23 лютий 2018, 20:32

Виробництво локомотивів стартує на початку 2018 року у США, і перші поставки заплановані вже цієї осені. Компанія GE Transportation і ПАТ "Укрзалізниця" в п'ятницю в Києві уклали рамкову 15-річну угоду вартістю близько $1 млрд про партнерство в оновлен...

З'явився прогноз, що буде з курсом валют в Україні навесні

п’ятниця, 23 лютий 2018, 13:50

Навесні курс валют в Україні залишатиметься стабільним. Про це заявив економіст Ерік Найман, повідомляють Патріоти України з посиланням на Обозреватель. "Кардинальних змін з курсом гривні навесні не буде. Ситуація буде такою ж, як ми спостерігаємо зара...