Танки плачуть, дула набакир: “Уралвагонзавод” встав з колін - готує масове звільнення зброярів

На “свіже повітря” відправлять близько 15 тис працівників. Тобто, кожного другого з тих, хто значиться в корпорації.

Путін покаже росіянам "оптимізацію". Ілюстрація: соцмережі.

"З метою оптимізації фонду оплати праці російський “Уралвагонзавод” готує масштабне скорочення персоналу", - пише оглядач Злий Одесит на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Приємно усвідомлювати, що у такого гіганта як “Уралвагонзавод” все налагодилося і він навіть задумався про оптимізацію виробництва. Зокрема, оптимізація буде полягати в скороченні співробітників. Ні багато ні мало, а на “свіже повітря” відправлять близько 15 тис працівників. Тобто, кожного другого з тих, хто значиться в корпорації.

Масштаби скорочення просто вражають і, на перший погляд, навіть не віриться, що буде звільнено близько 50% співробітників заводу, який не тільки клепає вагони, а й найсучасніший і не маючий аналогів в світі танк Т-14 на платформі “Армата”.

А хоча, так, планів на масове виробництво даного танка у МО РФ вже немає, а от проводити масштабну модернізацію металу, що прямував на утилізацію – це так. У нових умовах корпорація на ходу змінює стратегію розвитку і оптимізує фонд оплати праці єдиним можливим способом – скороченням. Але скорочення буде не миттєве, а поетапне, щоб не створювати надмірних стресових ситуацій і мітингів біля воріт заводів".

Великий привіт Москві: Європа готова до зупинки транзиту газу через Україну

середа, 11 грудень 2019, 21:14

Польща та Словаччина зізналися, що давно готувалися до подібної ситуації. Польща готова до припинення транзиту російського газу в ЄС через Україну з 1 січня 2020 року. Про це заявили в нафтогазовій компанії PGNIG, передають Патріоти України. "У такій с...

Щоб не купувати сировину у Росії: В Україні будуватимуть дороги зі шлаку

середа, 11 грудень 2019, 20:32

Кабінет міністрів дозволив використовувати металургійні шлаки та золи в дорожніх роботах. Рішення було прийнято на засіданні уряду 4 грудня, повідомляють Патріоти України з посиланням на Ліга.Бізнес. За словами глави міністерства Владислава Криклія, вж...