Танки плачуть, дула набакир: “Уралвагонзавод” встав з колін - готує масове звільнення зброярів

На “свіже повітря” відправлять близько 15 тис працівників. Тобто, кожного другого з тих, хто значиться в корпорації.

Путін покаже росіянам "оптимізацію". Ілюстрація: соцмережі.

"З метою оптимізації фонду оплати праці російський “Уралвагонзавод” готує масштабне скорочення персоналу", - пише оглядач Злий Одесит на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Приємно усвідомлювати, що у такого гіганта як “Уралвагонзавод” все налагодилося і він навіть задумався про оптимізацію виробництва. Зокрема, оптимізація буде полягати в скороченні співробітників. Ні багато ні мало, а на “свіже повітря” відправлять близько 15 тис працівників. Тобто, кожного другого з тих, хто значиться в корпорації.

Масштаби скорочення просто вражають і, на перший погляд, навіть не віриться, що буде звільнено близько 50% співробітників заводу, який не тільки клепає вагони, а й найсучасніший і не маючий аналогів в світі танк Т-14 на платформі “Армата”.

А хоча, так, планів на масове виробництво даного танка у МО РФ вже немає, а от проводити масштабну модернізацію металу, що прямував на утилізацію – це так. У нових умовах корпорація на ходу змінює стратегію розвитку і оптимізує фонд оплати праці єдиним можливим способом – скороченням. Але скорочення буде не миттєве, а поетапне, щоб не створювати надмірних стресових ситуацій і мітингів біля воріт заводів".

Вже не приховати: Російська економіка руйнується через війну, а Кремль бреше про стабільність, - Reuters

середа, 14 травень 2025, 16:30

Попри впевнені заяви Кремля про економічну стабільність, ситуація всередині країни швидко погіршується. Російська економіка, насправді, перебуває у дедалі більш хиткому стані — через військові витрати, міжнародні санкції та сумнівну державну статистику...

Шалений удар! В Україні прискорилося зростання цін на основні продукти - в НБУ пояснили, чому все дорожчає

середа, 14 травень 2025, 16:22

Продукти в Україні дорожчають все стрімкіше, особливо це помітно на темпах зростання цін на сирі продукти харчування – за рік вони пришвидшилися до 22,2%. Це пояснюється поганою врожайністю торік та непогодою у квітні, коли формується новий врожай. Про...