Танки плачуть, дула набакир: “Уралвагонзавод” встав з колін - готує масове звільнення зброярів

На “свіже повітря” відправлять близько 15 тис працівників. Тобто, кожного другого з тих, хто значиться в корпорації.

Путін покаже росіянам "оптимізацію". Ілюстрація: соцмережі.

"З метою оптимізації фонду оплати праці російський “Уралвагонзавод” готує масштабне скорочення персоналу", - пише оглядач Злий Одесит на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Приємно усвідомлювати, що у такого гіганта як “Уралвагонзавод” все налагодилося і він навіть задумався про оптимізацію виробництва. Зокрема, оптимізація буде полягати в скороченні співробітників. Ні багато ні мало, а на “свіже повітря” відправлять близько 15 тис працівників. Тобто, кожного другого з тих, хто значиться в корпорації.

Масштаби скорочення просто вражають і, на перший погляд, навіть не віриться, що буде звільнено близько 50% співробітників заводу, який не тільки клепає вагони, а й найсучасніший і не маючий аналогів в світі танк Т-14 на платформі “Армата”.

А хоча, так, планів на масове виробництво даного танка у МО РФ вже немає, а от проводити масштабну модернізацію металу, що прямував на утилізацію – це так. У нових умовах корпорація на ходу змінює стратегію розвитку і оптимізує фонд оплати праці єдиним можливим способом – скороченням. Але скорочення буде не миттєве, а поетапне, щоб не створювати надмірних стресових ситуацій і мітингів біля воріт заводів".

Готівкові поповнення більше не будуть такими, як раніше: На українців чекають нові правила

вівторок, 23 червень 2026, 16:39

В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...

Стагнація недоімперії-бензоколонки дісталися "скважини": Дефіцит пального дістався Сибіру, подробиці

вівторок, 23 червень 2026, 16:02

Проблеми з паливом у РФ набирають обертів. Омська, Саратовська, Іркутська та Новосибірська області оголосили про ліміти на відпуск бензину й дизеля, пояснюючи це зростанням попиту та необхідністю контролювати ситуацію на ринку, передають Патріоти Украї...