Тарифи знову піднімуть: Корольчук назвав точну ціну на газ для українців з 1 травня

Підвищення ціни газу для внутрішніх споживачів до вартості імпортного палива - умова надання кредиту МВФ.

Із 1 травня в Україні збільшиться тільки "соціальна" ціна на газ. Фото: economics.unian.net.

Із 1 травня в Україні збільшиться тільки "соціальна" ціна на газ. Таким чином, кубометр палива буде коштувати 5,50 грн замість 3,60 грн для населення і 2,99 грн - для централізованих котелень. Про це розповів голова наглядової ради Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Нинішні тарифи на газ для населення 7,19 гривень за кубометр і пільговий тариф 3,60 гривень за кубометр не є економічно обґрунтованим. Ні "Нафтогаз", ні Міненерго не надали роз'яснення, чому саме такою має бути ціна. Газ українського видобутку коштує 3,5 грн за кубометр. Його використовує населення в приватних будинках. Багатоповерхівки опалюються централізовано, котельні спалюють імпортний газ", - зазначив експерт.

Він наголосив, що підвищення ціни газу для внутрішніх споживачів до вартості імпортного палива - умова надання кредиту МВФ.

"Там вважають, що різниця в тарифах з'їдає багато бюджетних коштів. МВФ діє згідно з інструкцією. І настійно рекомендує скорочувати бюджетний дефіцит, щоб мати гарантії повернення кредиту", - заявив Юрій Корольчук.

Хіти тижня. В яку країну найбільше експортується українських карабінів та гвинтівок

п’ятниця, 19 липень 2019, 17:00

Держекспортконтроль повідомив яку кількість стрілецької зброї та легкого озброєння експортує Україна. Найбільшу кількість стрілецької зброї та легкого озброєння, серед яких зокрема гвинтівки та карабіни, протягом останніх 5 років Україна експортувала ...

Хіти тижня. Дякувати товаришу Путіну, його "комбайнерам" та "господарникам": На Донбас звалилася "кара єгипетська" (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 12:00

Так, епіцентр розмноження сарани виникло в районі через те, що штучні ставки висохли, перетворившись в болота. "Зараз вирішується, яким чином боротися з сараною, тому що територія не обстежена і не розмінована. Безпосередня близькість розташування став...