
Із 1 травня в Україні збільшиться тільки "соціальна" ціна на газ. Таким чином, кубометр палива буде коштувати 5,50 грн замість 3,60 грн для населення і 2,99 грн - для централізованих котелень. Про це розповів голова наглядової ради Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук, пишуть Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
"Нинішні тарифи на газ для населення 7,19 гривень за кубометр і пільговий тариф 3,60 гривень за кубометр не є економічно обґрунтованим. Ні "Нафтогаз", ні Міненерго не надали роз'яснення, чому саме такою має бути ціна. Газ українського видобутку коштує 3,5 грн за кубометр. Його використовує населення в приватних будинках. Багатоповерхівки опалюються централізовано, котельні спалюють імпортний газ", - зазначив експерт.
Він наголосив, що підвищення ціни газу для внутрішніх споживачів до вартості імпортного палива - умова надання кредиту МВФ.
"Там вважають, що різниця в тарифах з'їдає багато бюджетних коштів. МВФ діє згідно з інструкцією. І настійно рекомендує скорочувати бюджетний дефіцит, щоб мати гарантії повернення кредиту", - заявив Юрій Корольчук.
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...
Фанати Нідерландів вважаються одними з найкращих у вмінні створити свято й атмосферу під час футбольних форумів. Цього разу зіркою став один вболівальник "помаранчевих" виказавши фах суперофіціанта для своїх побратимів у барі, передають Патріоти Україн...