Тікай, Ромцю! Тікай!: Завбачливий російський олігарх продав свій бізнес в Україні

Роман Абрамович вирішив не ризикувати, а отримати за свій рудник у Кривому Розі $110 млн.
Роман Абрамович. Фото: Peoples.ru.

Група Evraz Романа Абрамовича підписала угоду про продаж рудника ПрАТ «Євраз-Суха Балка» (Кривий Ріг) структурі DCH Group українського бізнесмена Олександра Ярославського за $ 110 млн без урахування боргу, йдеться в повідомленні продавця в п'ятницю. Новину передають Патріоти України.

«Компанія Berklemond Investments LTD, що входить до групи DCH Ярославського, придбала «Євраз-Суха Балка». Сума угоди склала $ 110 млн, що можна порівняти з рівнем оборотного капіталу і боргу залізорудного підприємства», - підтверджує цю інформацію DCH в своєму повідомленні.

Відповідно до прес-релізу групи «Євраз», 100% дочірня компанія Evraz Group S.A підписала угоду про продаж Kadish Limited (головна компанія для «Євраз Суха Балка») компанії Berklemond Investments Ltd. Сума буде виплачена кількома траншами: $ 25 млн Evraz отримає після підписання угоди про продаж, залишок - до 31 грудня 2017 року. Отримані кошти будуть спрямовані на загальнокорпоративні цілі, включаючи погашення заборгованості компанії.
«Євраз-Суха Балка» спеціалізується на видобутку підземним способом і виробництві товарної залізної руди, до якої відносять агломераційну руду (вміст заліза 56-60%) і доменну руду (47% - 50%). До складу рудника входять шахти «Ювілейна» і ім. Фрунзе.
Потужність рудника становить близько 3,1 млн тонн товарної руди на рік. Виручка підприємства в 2016 році склала $ 145 млн, EBITDA - $ 26 млн. У минулому році компанією було реалізовано понад 2,5 млн тонн аглоруди. Шахтарі ПрАТ «Євраз-Суха Балка» в середині травня проводили страйк, вимагаючи підвищення зарплати. Адміністрація рудника домовилася з ними про підвищення з 1 червня зарплати на 20%.

Москва верещить від задоволення: Італія й Німеччина схвалили розрахунок за російський газ у рублях – Reuters

субота, 21 травень 2022, 12:52

Італія й Німеччина дозволили компаніям відкривати рахунки в рублях для купівлі російського газу. Про це повідомляє агенція Reuters з посиланням на свої джерела. . За даними джерел Reuters, обидві країни повідомили компаніям, що вони можуть відкрити ра...

Прорив російської блокади: Україна налагодила експорт зерна залізницею в обхід Білорусі. Маємо дуже хороші перспективи

субота, 21 травень 2022, 11:14

Москва всіма способами намагається обмежити експорт українських товарів, щоб нанести якомога більших збитків нашій економіці. Однак Україна успішно освоює нові напрямки логістики. Україна налагодила канал експорту зернових до Литви залізницею. Пілот...