Тікай, Ромцю! Тікай!: Завбачливий російський олігарх продав свій бізнес в Україні

Роман Абрамович вирішив не ризикувати, а отримати за свій рудник у Кривому Розі $110 млн.
Роман Абрамович. Фото: Peoples.ru.

Група Evraz Романа Абрамовича підписала угоду про продаж рудника ПрАТ «Євраз-Суха Балка» (Кривий Ріг) структурі DCH Group українського бізнесмена Олександра Ярославського за $ 110 млн без урахування боргу, йдеться в повідомленні продавця в п'ятницю. Новину передають Патріоти України.

«Компанія Berklemond Investments LTD, що входить до групи DCH Ярославського, придбала «Євраз-Суха Балка». Сума угоди склала $ 110 млн, що можна порівняти з рівнем оборотного капіталу і боргу залізорудного підприємства», - підтверджує цю інформацію DCH в своєму повідомленні.

Відповідно до прес-релізу групи «Євраз», 100% дочірня компанія Evraz Group S.A підписала угоду про продаж Kadish Limited (головна компанія для «Євраз Суха Балка») компанії Berklemond Investments Ltd. Сума буде виплачена кількома траншами: $ 25 млн Evraz отримає після підписання угоди про продаж, залишок - до 31 грудня 2017 року. Отримані кошти будуть спрямовані на загальнокорпоративні цілі, включаючи погашення заборгованості компанії.
«Євраз-Суха Балка» спеціалізується на видобутку підземним способом і виробництві товарної залізної руди, до якої відносять агломераційну руду (вміст заліза 56-60%) і доменну руду (47% - 50%). До складу рудника входять шахти «Ювілейна» і ім. Фрунзе.
Потужність рудника становить близько 3,1 млн тонн товарної руди на рік. Виручка підприємства в 2016 році склала $ 145 млн, EBITDA - $ 26 млн. У минулому році компанією було реалізовано понад 2,5 млн тонн аглоруди. Шахтарі ПрАТ «Євраз-Суха Балка» в середині травня проводили страйк, вимагаючи підвищення зарплати. Адміністрація рудника домовилася з ними про підвищення з 1 червня зарплати на 20%.

Постраждали пересічні громадяни США: Що купував Коломойський на відмиті в "ПриватБанку" гроші

неділя, 28 листопад 2021, 23:00

Український олігарх Ігор Коломойський за "відмиті" в Deutsche Bank та "ПриватБанку" гроші купував сталеливарні заводи та нерухомість у США. Після того, як заводи фактично перейшли у власність Коломойського, умови праці на них значно погіршилися та поча...

Хіти тижня. Forbes дізнався про головного підрядника "Великого будівництва", котрий перебирає на себе все більше "дорожнього пирога"

неділя, 28 листопад 2021, 19:00

Компанія Автомагістраль-Південь стала головним дорожнім підрядником програми "Велике будівництво". Офіційно вона належить одеситам Валерію Короткову (61%) та Олегу Наливанному, разом з тим, на думку учасників ринку, контролює її інший бізнесмен – Олекс...