З архіву ПУ. Виховання ватників: Як у Кривому Розі змусили вибачатися українофоба (відео)

Активісти розшукали Юрія Островського, який нібито зранку обміняв велику суму гривень на російські рублі, сів в автомобіль і вже майже досягнув адміністративного кордону з окупованим Кримом.

Юрію Островському втекти не вдалося. Фото: скріншот з відео.

У соціальних мережах влітку 2018-го з'явилося відео побиття чоловіка, який раніше напав на журналістів у Кривому Розі та під час конфлікту назвав їх “хохлами”. Про це у Facebook повідомив депутат Криворізької міської ради Микола Колесник, передають Патріоти України.

Як йдеться у повідомленнях у соцмережах, активісти відшукали Юрія Островського, який нібито зранку обміняв велику суму гривень на російські рублі, сів в автомобіль і вже майже досягнув адміністративного кордону з окупованим Кримом.

Спочатку Островський вибачився на камеру перед всіма українцями за свою поведінку. Потім він вирішив повернутися до Кривого Рогу, аби співпрацювати зі слідством.

Без стажу не буде пенсії: Ось які виплати передбачені для тих, хто не виконав вимоги

понеділок, 17 червень 2024, 17:56

Українці, які не мають достатнього страхового стажу для пенсії, можуть отримувати державну соціальну допомогу, яку можна оформити в органах соціального захисту або ЦНАП. У 2024 році розмір цієї допомоги становить 2 361 грн, що відповідає прожитковому м...

"Поки мені потрібна тиша": Пташка з "Азовсталі" вирішила припинити службу

понеділок, 17 червень 2024, 17:42

Захисниця Маріуполя Катерина Поліщук на псевдо Пташка вирішила припинити службу у 59 ОМПБр. Жінка заявила. що наразі їй потрібна тиша, передають Патріоти України. Пташка зазначила, що через ряд непоборних обставин та подій, вона змушена припинити співп...