Однією з найбільш гарячих тем останніх днів стала дискусія щодо підвищення зарплати народним депутатам на фоні тотальної бідності населення та економічної кризи. BusinessViews показав, як змінювалася зарплата народних обранців упродовж 25 років, передають Патріоти України.
20 жовтня Верховна Рада вирішила майже вдвічі збільшити посадові оклади народних депутатів. Зараз зарплата депутата складає 17,5 тисячі, а має зрости до 40-а. Натомість спікер буде отримувати 48 тисяч гривень, віце-спікер – 45 тисяч, глави комітетів – 43 200 гривень.
Таким чином витрати на депутатські зарплати в рік складуть 220 млн грн. Стільки ж в 2016-му році Кабмін виділив на будівництво мостів у Запоріжжі.
Це майже в 5 разів більше, ніж Київ запланував витратити в 2016-му році на дитячі будинки сімейного типу. І це вдвічі більше за витрати на утримання Спеціальної антикорупційної прокуратури.
Журналісти запевняють, що можна сперечатися з твердженням про те, чи варто підвищувати оплату ще більше. Єдине, що точно відомо: зменшувати її не варто.
По-перше, у нардепів справді складна і відповідальна робота, по-друге – висока зарплата допомагає боротися з корупцією.
Тариф на електроенергію, який був встановлений в Україні, діятиме протягом поточного опалювального сезону. Уряд не має планів щодо його збільшення. Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко під час "Години запитань до уряду" 17 січня, переда...
Економіка України попри війну продовжує зростання. Показник ВВП на душу населення перевищив довоєнний рівень. Про це повідомив заступник міністра економіки України Андрій Телюпа, передають Патріоти України. . За його словами, зростання реального ВВП У...