Турчинов повідомив, скільки США виділять Україні коштів на кібербезпеку

Секретар РНБО провів двосторонню зустріч з цього приводу зі спеціальним помічником американського президента.

Ілюстрація:tech-cave

Сполучені Штати дадуть України понад $5 млн на запобігання кіберзагрозам. Про це стало відомо за підсумками двосторонньої зустрічі з кібербезпеки секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександра Турчинова зі спеціальним помічником президента США з питань кібербезпеки Джошем Стайнманом, передають Патріоти України з посиланням на BBC.

"На підтвердження зобов'язання США щодо підтримки кібербезпеки в Україні посол Марі Йованович заявила під час діалогу, що Сполучені Штати нададуть понад 5 млн доларів у рамках нової допомоги в галузі кібербезпеки, спрямованої на зміцнення здатності України запобігати, зменшувати вплив та реагувати на кібератаки", — повідомили в посольстві США.

Також під час зустрічі учасники поділились підходами до організації структур з політики з кібербезпеки та процедур щодо дій у відповідь на кіберінциденти.

Головні зміни в Україні з 1 липня 2022: Що треба знати про пенсії, соцвиплати, допомога на дитину і комуналка

п’ятниця, 1 липень 2022, 8:56

Влада країни стверджує, що в липні 2022 року зміниться прожитковий мінімум, підвищаться пенсії і з'являться нові механізми соціальних виплат, передають Патріоти України. З 1 липня українські пенсіонери отримуватимуть на 93 гривні більше, ніж у попередн...

Експерти розповіли, що буде з цінами на пальне найближчим часом

п’ятниця, 1 липень 2022, 8:43

За місяць після ліквідації держрегулювання цін на пальне, черги на АЗС помітно скоротилися, а нафтопродукти почали дешевшати. Утім, ситуація залишається напруженою: мережі АЗС бояться накопичувати ресурс через ризики ракетних ударів, а вартість транспо...