У Гонтарєвої збільшили добовий ліміт на продаж валюти населенню в 12,5 разів

Громадяни України тепер зможуть купити валюту на 150 тис. грн на добу.

Ілюстрація:https://www.ukrinform.ua/

Національний банк України пом'якшив обмеження щодо продажу населенню валюти з 12 тис. грн в день до 150 тис. грн в день, тобто в 12,5 разів. Про це йдеться в постанові НБУ №30 від 4 квітня "Про зміни до постанови правління НБУ від 13 грудня 2016 року" Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України ", передають Патріоти України.

В еквіваленті максимальна сума добової покупки тепер складає $5550. Також Нацбанк прийняв рішення про зниження вимоги обов'язкового продажу валютної виручки експортерами з 65% до 50%.

Вперше НБУ ввів обмеження за операціями з валютою в 2014 році. Тоді регулятор обмежив продаж іноземної валюти в одні руки сумою в 3 тис. грн на добу. З 9 червня 2016 року ліміт на продаж валюти населенню становив 12 тис. грн на добу.

В Україні змінили виплати для військових: Кому урізали доплати у 30 тисяч, а хто отримає 100 тисяч

п’ятниця, 3 лютий 2023, 16:27

Нові виплати згідно з новими правилами усі військові отримуватимуть вже з березня. Надбавок позбавлять службовців, які перебувають у тилу, передають Патріоти України. Йдеться про строковиків і курсантів ВВНЗ, а також офіцерів управлінь і штабів, розпов...

А зарплати які? В Україні хочуть наблизити вартість електрики до європейських тарифів: Скільки доведеться платити

п’ятниця, 3 лютий 2023, 15:49

Після закінчення опалювального сезону в Україні можуть зрости тарифи на комунальні послуги. Зокрема вартість електроенергії планується наблизити до європейських норм. Про це у матеріалі zn.ua, передають Патріоти України. На думку експертів, тарифи в Ук...