У Гонтарєвої збільшили добовий ліміт на продаж валюти населенню в 12,5 разів

Громадяни України тепер зможуть купити валюту на 150 тис. грн на добу.

Ілюстрація:https://www.ukrinform.ua/

Національний банк України пом'якшив обмеження щодо продажу населенню валюти з 12 тис. грн в день до 150 тис. грн в день, тобто в 12,5 разів. Про це йдеться в постанові НБУ №30 від 4 квітня "Про зміни до постанови правління НБУ від 13 грудня 2016 року" Про врегулювання ситуації на грошово-кредитному та валютному ринках України ", передають Патріоти України.

В еквіваленті максимальна сума добової покупки тепер складає $5550. Також Нацбанк прийняв рішення про зниження вимоги обов'язкового продажу валютної виручки експортерами з 65% до 50%.

Вперше НБУ ввів обмеження за операціями з валютою в 2014 році. Тоді регулятор обмежив продаж іноземної валюти в одні руки сумою в 3 тис. грн на добу. З 9 червня 2016 року ліміт на продаж валюти населенню становив 12 тис. грн на добу.

Українське зерно піде через порти на Балтиці: Литва дала згоду на транзит

вівторок, 3 жовтень 2023, 21:05

Литва погодила створення коридору для експорту українського зерна через морські порти в Балтії. Про це повідомив міністр закордонних справ цієї країни Габріелюс Ландсбергіс, передають Патріоти України. "Росія знищує продовольство, Литва його доставляє....

Пекін зайняв досить жорстку позицію: Росія скорочує експорт електроенергії в Китай через суперечку щодо ціни

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:57

Російський державний енергетичний холдинг "Інтер РАО" почав обмежувати постачання електроенергії до Китаю після того, як Пекін не погодився купувати її за новою вищою ціною. Про це повідомляє Newsweek, передають Патріоти України. Зазначається, що Росія...